Закон и мы

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення  про  оприлюднення

проекту  регуляторного  акта

Відповідно до Закону України „Про адміністративні послуги”, Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 „Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг”, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”,«Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», постанов Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 року № 737 «Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг», від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг».

В наступному номері районної газети «Трудова Слава» та на офіційному сайті районної державної адміністрації буде оприлюднено проект розпоряджень «Про визначення переліку послуг, які надаються через Центр надання адмі-ністративних послуг при Борівській районній державній адміністрації Харківської області», разом з аналізом регуляторного впливу.

Відповідно до Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів з моменту оприлюднення за адресою: смт Борова, вул. Леніна, 1, 1-ий поверх, каб. №18, або за телефоном № 6-16-31.

Райдержадміністрація.