Общество

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ

   НАШІ  ДОСЯГНЕННЯ НА  ОБЛАСНОМУ  РІВНІ

У цьогорічному обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  взяли участь 50 учнів Борівського району з 11 шкіл.

Більшість учасників обласних олімпіад (52%) – учні Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, що свідчить про належний рівень підготовки здібних учнів у цій школі.

Саме учні Борівської ЗОШ №1 посіли 4 призові місця в обласних олімпіадах.

ІІ місце на обласному етапі олімпіади з педагогіки і психології виборола Левун Марина,  учениця 11 класу Борівської ЗОШ №1 (підготувала ученицю до олімпіади практичний психолог Кам’янська Наталія Олександрівна).

Чуйко Єлизавета, учениця 8 класу Борівської ЗОШ №1, посіла ІІІ місце в олімпіаді з української мови і літератури. Цим результатом Ліза завдячує вчителю Кам’янській Надії Петрівні.

В обласній олімпіаді з англійської мови  ІІІ місце посів Ладигін Ян, учень 9 класу Борівської ЗОШ №1 (підготувала призера Калюга Олена Олександрівна).

Шутько Вікторія, учениця  9 класу Борівської ЗОШ №1, здобула ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з правознавства. Готував її вчитель Буднік В’ячеслав Олексійович. Вікторія також брала участь у тренувальних зборах з підготовки до IV (Всеукраїнського) етапу олімпіади з правознавства  і за результатами підсумкової контрольної роботи посіла 17 місце з 62 учасників відбору.

Крім цього, Вікторія Шутько стала єдиним у районі призером ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук. Вона захищала роботу з валеології на актуальну тему «Вплив гіподинамії на функціональний стан дітей старшого шкільного віку». Керівник роботи – вчитель хімії Чуб Світлана Володимирівна, консультант – учитель фізичної культури Мизюк Василь Андрійович.

Всього у  2013-2014 навчальному році учні Борівського району здобули 5 перемог на обласному рівні, що в 5 разів перевищує результат минулого навчального року.

Світлана Чуб.

Методист РМК відділу освіти з навчальних дисциплін.