Спорт

Борівчанки – чемпіони

Борівчанки – чемпіони

sporПісля того, як в 177 територіальному виборчому окрузі було обрано народним депутатом України В.М.Остапчука, в Ізюмському, Борівському, Куп’янському та Шевченківському районах суттєво змінилися культурне, освітнє, соціальне та спортивне життя.

 Під патронатом Президента Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» В. М. Остапчука, за два роки було проведено безліч різноманітних заходів та спортивних змагань як для дорослих, так і для дітей, за що хочеться висловити величезну подяку та побажання в досягненні нових вершин.

28 березня 2014 року в смт. Ківшарівка Куп’янського району відбулися чергові регіональні змагання з міні- футболу серед дівчаток 2000-1997 років народження. В цих змаганнях взяли участь збірні команди Ізюмського району, м. Куп’янська, Шевченківського району та команда нашого Борівського району в такому складі: Голик Руслана (капітан команди) та Бірак Альбіна (Борівська ЗОШ №1), Степаненко Христина (Шийківська ЗОШ), Лисенко Олена (Першотравнева ЗОШ), Савченко Яна, Сьоміна Віолета, Костарєва Олеся, Д’якова Ксенія та Захар’їна Анастасія (Ізюмська ЗОШ) під керівництвом тренерів Мизюка В.А. та Мизюка П.А.

За регламентом змагань ігри проходили за круговою системою, тому дівчатка проявили в іграх всі свої можливості та вміння. В першій грі в суперники борівчанкам дісталася амбі-ційна команда Шевченківського району (до речі бере участь в першості України з міні – футболу в І лізі серед школярів). Гра проходила з невеликою  перевагою наших землячок і лише один гол, забитий Степаненко Христиною, дозволив завершити гру  з мінімальною перевагою  1:0. У другій грі жеребок звів нас з господарями змагань, командою м. Куп’янська. Гра проходила майже на рівних. Атаки воріт проводили то одна, то друга команда, але завдяки двом голам, забитим Степаненко Христиною, борівчани знову виграли 2:0. В третій грі суперницями наших футболісток були спортсменки Ізюмського району. Знаючи результати попередніх ігор, дівчаткам для чемпіонства достатньо було нічийного результату,  але це не той результат,  який би задовольнив  наших землячок. Тому, атаки на команду ізюмчанок розпочалися з перших хвилин. Відчувши свою перевагу, дівчата Борівського ра-йону атакували ворота суперниць майже щохвилини, і це дозволило їм отримати чергову перемогу з рахунком 4:1. М’ячі на рахунку Степаненко Христини – два, Лисенко Олени та Захар’їної Анастасії.

Три перемоги в трьох іграх та титул чемпіонів – такий підсумок виступу в цих змаганнях збірної команди Борівського району. Друге місце у куп’янчанок, третє у Шевченківського району, а четверте залишилося дівчаткам з ізюмського району.

По завершенню змагань зі словами привітань, подяки та побажань нових спортивних досягнень до учасників змагань звернувся народний депутат України В. М . Остапчук. Він наголосив, що такі змагання будуть проводитися і надалі, будуть покращуватися умови проведення, а від дітей чекає активності і ще більшої майстерності, після чого була проведена церемонія нагородження.

 За третє місце шевченківці були нагороджені футбольними щитками, грамотами та медалями. За друге місце отримали грамоти, медалі та спортивні сумки. А переможці змагань, команда Борівського району, отримала грамоти, медалі, футбольні м’ячі, величезний кубок та сертифікат на відпочинок в літній період у дитячому оздоровчому центрі «Сонячний», а також кожній нашій дівчинці було вручено букет квітів.

Всі учасниці змагань щиро дякували В. М .Остапчуку за його увагу до дітей, за проведення ним і його командою цікавих заходів та змагань, і бажали йому здоров’я та успіхів у його нелегкій роботі.

До всього сказаного хочеться додати, що всі спортсменки займаються улюбленою справою в спортивних групах Борівських ДЮСШ. Від імені тренерського складу висловлюємо подяку батькам наших дівчаток за надану можливість приїздити їм на тренування до Борової, а також за те, що до-вірили нам своїх красунь, щоб вони взяли участь в такому, можна сказати, не дівчачому, виді спорту, як футбол. Бажаємо дівчаткам нових успіхів і подолання нових спортивних вершин.

Юрій Гамора. Директор ДЮСШ.