Общество

Великдень разом з Ліхачовським хлібокомбінатом ТМ «Рома»

Великдень разом з Ліхачовським     хлібокомбінатом  ТМ  «Рома»

paskaНа порозі - найсвітліше і, особливо улюблене в християнському світі, свято - Великдень. Він несе всім нам віру і надію , любов  і примирення . А  гілочки верби,  що розпустилися, свічки на урочистій великодній службі , по - справжньому весняна погода створюють особливий настрій. Ми повертаємося до наших витоків і віри.

За традицією до Великодня господині готуються за кілька днів: замішують тісто для здобних пасок і булок, фарбують яйця, готують інші святкові страви, в будинку в ці дні витає запах свіжої випічки. Правда, не кожній родині вдалося зберегти бабусині рецепти, та й проводити на кухні багато часу сучасним жінкам якось не з руки. Втім, цього й не потрібно. З наближенням свята прилавки магазинів ну просто ломляться від пасхальної випічки. Паски і булки, пироги і кекси, всіляких розмірів і ваги, солодкі і не дуже, з родзинками і горіхами ...

А великодня випічка Ліхачовського хлібокомбінату  ТМ «РОМА» за смаком і якістю не поступається домашній. Саме тому з року в рік вона користується стабільним попитом.  Вже третій рік підряд пасхальна продукція випікається за рецептурою, розробленою найкращими технологами хлібокомбінату виключно з натуральної сировини - борошна вищого сорту, вершкового масла, молока, цукру, сиру, яєць, родзинок. І ніяких штучних добавок, покращувачів смаку та консервантів.

 - У нинішньому році в магазини буде відвантажено безліч  дуже смачної, прекрасно оформленої, найсвіжішої пасхальної випічки, - розповіла начальник відділу продаж ТМ «РОМА» ТетянаТелега .

- Яка саме продукція надійде у продаж?

- У продаж вона на-дійде різна за вагою та оформленням. Загалом, без паски не залишиться ніхто. Кожен зможе вибрати виріб за смаком , вагою, ціною. Адже наші пекарі  знають  толк у своїй справі, в роботу вкладають душу і тепло працьовитих  рук, трудяться з добрими, світлими думками і в хорошому настрої. Тому й випічка у нас виходить чудова.

На вибір борівчан буде запропоновано три види смачних  пишних пасок з великою кількістю родзинок. Вони відрізняються за розміром, вагою і зовнішнім виглядом. Це «Кулич пасхальний» вагою 100 та 250 грамів та  «Царський» - 500 грам. 100 та 250-грамові паски оздоблені прикрасами з білково - цукрової глазурі та кондитерської кольорової «стружки », а «Царська» - невеликими шматочками цукатів. У це світле свято ми випускаємо нашу продукцію  з особливим настроєм, з любов’ю, з надією. І хочемо, щоб ця продукція мала можливість з’явитися в кожному будинку, на кожному столі і принести частинку віри, любові в кожен дім .

- А яка технологія випікання пасхальної продукції?

- Покупці вже знають, що куличі від ТМ «РОМА» завжди смачні і зроблені з душею. Паска виходить дуже здобною і не черствіє до двох тижнів, хоча жодних покращувачів смаку чи хімічних добавок для продовження терміну зберігання ми не додаємо - усе виключно натуральне», - розкриває секрети виробництва головний технолог.

Секрет успіху наших пасок дуже простий. Для опари пекарі використовують лише борошно найвищого ґатунку власного виробництва (млин оснащений сучасною технікою і нещодавно модернізований), яке, до речі користується великим попитом як на внутрішньому ринку, так і в країнах ближнього і дальнього зарубіжжя, воду із власної свердловини, що пройшла усі необхідні ступені очищення, яйця, дріжджі, маргарин та вдосталь родзинок, тому паски від «РОМА»  завжди солодкі і дуже смачні. Їх легко впізнати за красивим святковим декором.  Кожну паску майстри декору оздоблюють вручну. Процес випікання пасок ретельний і трудоємкий, що займає не один день. Щоб врахувати найменші дрібниці і не допустити помилок, контролює наша лабораторія, де кожен продукт перевіряють на всіх етапах: від закваски до випікання. А паски, виготовлені на опарі, мають довший термін зберігання та мінімальну крихкість.

Весь цей процес контролює головний технолог виробництва Невердинов Костянтин Олегович, який вже не перший рік віддає себе улюбленій справі та має добре підібраний злагоджений колектив, члени якого щорічно підвищують  рівень кваліфікації, щоб своєю продукцією задовольнити смак найвибагливішого покупця.

- Коли та де можна придбати вашу пасхальну продукцію?

- Зразки великодньої продукції  вже надійшли на прилавки магазинів Борівського району, а пекарі впевнені - їх продукції вистачить, щоб забезпечити до свята більшу частину жителів області. Паски будуть упаковані в пакети з православною символікою, оскільки цього року на прилавки магазинів вони надійдуть  вже освяченими. Уже з 13 квітня можна замовляти нашу продукцію у магазинах району: вул. Миру 49,маг. «Па-вільйон», вул. Миру,маг. «Скриня», вул. Харківська 10, маг. «Валентина», Пр.Колгоспний, маг.»Надія», вул. Партизанська 5, маг. «Акваторія», вул. Партизанська 20, маг. Маг. «Агат», вул. Миру 40, маг. «Арарат», вул. Харківська, маг. «Меркурій, 14 квартал, маг. «Продукти», а також маг. «Цисар», «Асорті», «Мрія», «Альбатрос», с. Гороховатка, маг. «Продукти», маг. ПП «Кулик», с. Новоселівка, с. Підвисоке.

Підготувала  Наталія ВАСИЛЕНКО.