Ваше здоровье

«Місія доброчинності»

«Місія  доброчинності»

З метою привернення уваги   суспільства до проблем найбільш незахищених верств населення- інвалідів, одиноких людей похилого віку, дітей-сиріт, біженців, безпритульних та хворих на туберкульоз і СНІД, поліпшення умов їхнього    життя шляхом надання цій категорії громадян та медико- соціальним закладам, що ними опікуються, адресної натуральної та матеріальної допомоги, з 1 квітня по 1 травня 2014 року проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом: «Місія доброчинності»

Звертаємось до вас, дорогі співвітчизники, до всіх, кому не байдужі людський біль   і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч з нами та кого соціальні умови, одинока старість і каліцтво позбавили можливості жити гідно. Ваші пожертви будуть використані для: придбання продуктів харчування, медикаментів, предметів першої необхідності та передачі їх інвалідам, хворим, багатодітним сім`ям та створення банків одягу; вдосконалення діяльності патронажної служби сестер милосердя Червоного Хреста, які обслуговують одиноких непрацездатних людей на дому. Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок в скарбничку добрих справ - милосердя на нашій землі стане більше!

Приєднуйтеся до нас і творімо добро разом!

Кошти можуть бути перераховані: код 02940345, одержувач: Харківська 00 ТЧХУ,  рахунок 26008269076100  АТ «УкСиббанк» МФО 351005. Призначення платежу:  « Для Борівської РО ТЧХУ».