Официально

Звернення голови Борівської райдержадміністрації Миколи Олексійовича Кравцова

            Звернення  голови Борівської райдержадміністрації  Миколи Олексійовича Кравцова

 Шановні жителі Борівського району!

Борівщина – чудовий край річок та озер, родючих ланів, соснових лісів та дібров, березових гаїв. Кожен, хто відвідує наш район, захоплюється його дивовижними ландшафтами. Наш громадянський обов’язок - берегти і примножувати багатство рідної землі, щоб і наступні покоління пишалися і насолоджувалися чарівною красою свого краю.

Період пробудження весни - період пробудження свідомості громадян щодо навколишнього середовища. Чистота населеного пункту починається з чистоти власної оселі, вулиці, прибудинкових територій. Прибирати навесні — давня традиція українців. Напередодні великого та шанованого в нашій країні свята добрий господар обов’язково до блиску прибирає свою оселю, щоб зустріти Великдень із чистою душею.

З ранньої весни й до пізньої осені щорічно проходить акція «За чисте дов-кілля», в якій беруть участь усі, хто люблять і шанують свою Батьківщину. Свою любов до рідного краю ми маємо довести конкретними справами - привести в належний санітарний та естетичний стан  території загального користування, пам’ятки культурної та історичної спадщини, місця поховання загиблих воїнів, вулиці, дороги, пляжі, кладовища, прибудинкові території, території будівель та споруд, підприємств, установ, організацій та закріплені за ними території, придорожні смуги.

Звертаюсь до всіх жителів Борівщини з проханням взяти активну участь у акції «За чисте довкілля», зробити свій особистий внесок у благоустрій     мальовничого куточку Слобожанщини.