Згадуючи Віктора Чарушніка

Згадуючи Віктора Чарушніка

Минуло 20 років відтоді, як пішов із життя талановитий борівський шахіст, просто хороша людина – Віктор Кузьмич Чарушнік.

Нагадаю читачам «Т.С.», що до переїзду з Ізюма кандидата в майстри спорту Володимира Назарька наш незабутній земляк вважався найсильнішим шахістом району, йому не було рівних.

Про це, зокрема, згадували шахісти Борівщини, які зібралися 30 березня цього року в фізкультурно-оздоровчому комплексі, аби провести турнір, присвячений його пам`яті.

На жаль, кількість спортсменів, які беруть участь у бо-рівських турнірах, з кожним роком падає. Грають, головним чином, пенсіонери. Так, молодь у названому турнірі представляв лише учень Борівської школи №1 Олександр Жук. Це, звичайно, результат ліквідації шахового гуртка, який ще два роки тому функціонував при Борівському БДЮТ. До речі, і на регіональному турнірі, який проводився в лютому цього року під егідою народного депутата України Віктора Остапчука, наші школярі посіли передостаннє місце, ніколи не виступаючи так невдало. Постає проблема з юнацькою дошкою у збірної команди району з шахів. Чи не час подумати про поновлення шахового гуртка при БДЮТ?

А на турнірі пам`яті Віктора Чарушніка поза конкуренцією був першорозрядник Олександр Коновалов, який тепер грає на рівні сильного кандидатат в майстри. Другу і третю сходинку у турнірній таблиці посіли першорозрядник Михайло Гомон і КМС Володимир Назарько.

Шахісти висловлюють щиру подяку директору Борівського ФОКу Борису Дзюбі за надане приміщення для проведення заходу, а також спонсорам – Борівському селищному голові Олександру Тертишному, депутату Харківської обласної ради Ігорю Балуті.

Михайло НІКІТЕНКО.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Згадуючи Віктора Чарушніка"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами