Общество

ЄДНІСТЬ І ВИВАЖЕНІСТЬ ДІЙ ВЛАДИ І ГРОМАДИ

ЄДНІСТЬ І ВИВАЖЕНІСТЬ ДІЙ ВЛАДИ І ГРОМАДИ

kianУ понеділок, 7 квітня,  відбулися збори активу району, на яких було представлено нового голову Борівської районної державної адміністрації Віталія Кіяна.

Розпорядження в.о. Президента України  Олександра Турчинова та розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Балути про призначення Віталія Кіяна головою Борівської райдержадміністрації зачитав присутнім в.о. заступника голови  облдержадміністрації Ігор Райнін.  Ігор Львович тепло привітав Віталія Олексійовича, побажав  йому успіхів у вирішенні тих  складних завдань, які стоять сьогодні перед  Україною і Борівщиною зокрема. Це збереження миру та спокою на території району, успішна робота аграрного комплексу, забезпечення належного проведення виборів Президента України, які відбудуться 25 травня.

Своїми планами роботи на найближчу перспективу поділився, виступаючи перед присутніми, Віталій  Кіян.

Він, перш за все, подякував голові Харківської обласної державної адміністрації Ігорю Балуті за надану високу довіру і запевнив, що буде наполегливо працювати, аби життя борівчан лише покращувалось. Також подякував Миколі Кравцову за проведену ним роботу на благо Борівщини.

Віталій Олексійович  наголосив, що всім доводиться працювати в непростий для країни час. Час змін, час реформ. І тому, незважаючи на політичні уподобання, всі керівники, спеціалісти мають бути єдиною командою однодумців, працювати на одну мету: втілення в життя всіх намічених реформ в державі задля поліпшення життя народу.

Наш район має усі можливості для такого розвитку. Але кожен повинен відповідати за доручену йому ділянку роботи, де він зможе показати конкретні результати.

В короткий термін буде вивчено стан справ по кожному напрямку роботи ра-йону, проаналізовано та окреслено чіткий план роботи на майбутнє.

Першочерговими завданнями в роботі будуть:

- Наповнення бюджету (виконання та наповнення районного бюджету забезпечить своєчасну виплату заробітних плат, що, в свою чергу, означатиме соціальну стабільність);

- Розвиток агропромислового комплексу (враховуючи те, що наш район є сільськогосподарським, цьому напрямку буде приділятися максимум уваги. Зокрема, у ра-йоні слід закріпити позитивні напрацювання та використовувати існуючі резерви у галузі сільського господарства – підвищення врожайності зернових, відродження тваринницької галузі, підвищення рівня заробітної плати. Наше завдання – звести всіх: сільські громади, районну владу, інвестора, який працює на цій землі, щоб вони несли спільну відповідальність за розвиток нашого району);

- Соціальний захист (своєчасна виплата пенсій та усіх соціальних допомог теж забезпечуватиме со-ціальну стабільність в районі);

- Зайнятість (використання всіх можливостей для створення нових робочих місць, їх збереження та підтримка роботодавців шляхом відшкодування єдиного соціального внеску);

- Покращення мате-ріально-технічної бази закладів культури, галузей медицини та освіти району;

- Залучення інвестицій.

Головне – це єдність і виваженість дій влади і громади.

Я впевнений, сказав Віталій Олексійович,що спільними зусиллями виконавчої влади, депутатського корпусу, районної ради, громади, керівників установ, організацій, усього активу Борівського району всі окреслені завдання будуть виконані.

На закінчення голова райдержадміністрації запевнив керівництво Харківської області, актив та громаду Борівського району, що робитиме все можливе, щоб виправдати висловлену довіру, а також закликав усіх до спільної конструктивної праці у подальшому розвитку нашої Борівщини.

Зі словами вітання, побажання плідної роботи на благо Борівщини  виступили колишні керівники району Ганна Склярова, Віктор Чуйко,  Герой України, керівник СК «Восток» Андрій Ровчак, заступник голови Борівської районної ради Анатолій Васильєв.

Підготувала Любов МУХІНА.