Официально

Бюджетна підтримка населення (тваринництво)

Бюджетна підтримка  населення

У цьому році продовжено бюджетну підтримку господарств населення через виплату дотацій за утримання та збереження молодняку ВРХ та часткове відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння.

       Також Міністерством аграрної політики та продовольства України в цьому році запроваджено державну дотацію фізичним особам, фізичним особам - членам виробничих або обслуговуючих сільгоспкооперативів, а також ФГ за вирощені та продані на забій і переробку молодняк ВРХ та свині (крім свиноматок і кнурів). Порядок використання коштів за даним напрямком затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 року № 246 (із змінами).

   Для одержання дотації зазначені категорії господарств мають реалізувати худобу в живій вазі суб’єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин та одержати приймальну квитанцію за формою ПК-1 (ФГ) або ПК-2 (фізичні особи).

  Дотація надається за 1 кг прийнятої живої ваги в таких розмірах:

   2,5 грн. за молодняк ВРХ живою масою не менш як 330 кг;

    1,5 грн. за свиней (крім свиноматок і кнурів) живою масою від 100 до 120 кг;

    1 грн. за свиней (крім свиноматок і кнурів) живою масою від 120 до 150 кг.

      Документи для нарахування дотації подаються за місце-знаходженням господарства сільським чи селищній радам.       Однією з основних умов нарахування зазначених дотацій є ідентифікація і реєстрація ВРХ в установленому законодавством порядку.

           В раці зацікавленості звертатися до управління агропромислового розвитку за тел. 6-14-32, 6-15-32.