Официально

Фонд соціального страхування з твп інформує

Фонд  соціального  страхування    з  твп  інформує

Виконання своїх зобов’язань перед страхувальниками складає основний зміст діяльності виконавчих органів Фонду, насамперед - це своєчасне і в повному обсязі надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. За підсумками діяльності Ізюмської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2013 рік надано фінансування страхувальникам смт Борова та Борівського району на виплату допомог за рахунок коштів Фонду всього на суму 961,2 тис.грн., а саме: допомоги по тимчасовій непрацездатності - 607,9 тис.грн., по вагітності та пологах - 335,7 тис.грн. та допомоги на поховання - 17,6 тис.грн.

Значна частина бюджету Фонду щорічно використовується на оздоровчі заходи. Так протягом 2013 року путівками на санаторно-курортне лікування скористалися 40 застрахованих осіб та членів їх сімей, сума витрат на оздоровчі заходи за рахунок коштів Фонду склала 241,8 тис.грн. Важливе місце відводиться і фінансуванню на відпочинок дітей протягом літніх та зимових канікул. В 2013 році оздоровлено 83 дитини у заміських таборах та санаторіях, на що було використано 264,1 тис.грн. коштів Фонду.

Не змінює свої традиції Фонд соціального страхування щодо новорічного привітання дітей застрахованих осіб. Так в 2013 році за рахунок коштів Фонду видано дітям працівників підприємств та установ смт Борова та Борівського району 904 шт. подарунків на суму 21,7 тис.грн.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для своєчасного забезпечення та збільшення обсягу надання соціальних послуг працівники підприємств та приватні підприємці, які бажають оздоровитися в 2014 році, повинні надати заявки про виділення санаторно-курортних путівок, а також на отримання дитячих новорічних подарунків до Ізюмської міжрайонної ВД ХОВ ФСС з ТВП.

Ольга Крамаренко. Директор Ізюмської МРВД ХОВ ФСС з ТВП.