Общество

Звернення до жителів Борівської селищної ради

Звернення

Шановні жителі Борівської селищної ради!

Виконком Борівської селищної ради звертається до вас із проханням найближчим часом навести лад на подвір’ях, біля них, у під’їздах багатоквартирних будинків, щоб ми усі гідно зустріли Великдень і травневі свята. Відповідно до Правил благоустрою Борівської селищної ради за двором не повинні знаходитися будівельні матеріали, техніка, дрова, пісок тощо. Також велике прохання під час прибирання не утворювати нових стихійних сміттєзвалищ.

 

12 квітня комісія виконкому селищної ради здійснюватиме об’їзд вулиць селища і визначатиме стан, у якому знаходяться подвір’я і прилеглі до них території. Результати об’їзду будуть надруковані в наступних номерах районної газети «Трудова слава».

Хочеться також нагадати, що згідно зі ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.