Спорт

Турнір з волейболу серед юнаків

Турнір з волейболу серед юнаків

sport На виконання Указу Президента України № 532/2013 «Про Стратегію розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року» та згідно положення про проведення І етапу регіонального турніру з волейболу серед команд юнаків 7-11 класів загальноосвітніх шкіл району, в рамках реалізації проекту «Творча Слобожанщина» під патронатом Народного депутата України В.М. Остапчука 19 березня 2014 року на спортивній базі Борівського фізкультурно-оздоровчого комплексу та Борівської ЗОШ № 1 пройшли районні змагання з волейболу.

У змаганнях взяли участь 9 команд загальноосвітніх шкіл району. За підсумками жеребкування, команди були розподілені на три підгрупи, в яких змагання проходили за коловою системою, що в повній мірі дало можливість виявити найсильніші три команди, які вийшли до фіналу: Борівська ЗОШ №1, Піско-Радьківська ЗОШ та Ізюмська ЗОШ.

Лідером змагань відразу проявила  себе команда Піско-Радьківської  ЗОШ (вчитель  ф/к Голик В.О.), яка у фінальних змаганнях перемогла команду Ізюмської ЗОШ  з рахунком по пар-тіях 2:1 та впевнено здобула перемогу над командою Борівської ЗОШ №1 з рахунком 2:1 і  зайняла  І місце. Команда Борівської ЗОШ № 1 (вчитель ф/к Мизюк В.А.) перемогла Ізюмську ЗОШ з рахунком по партіях 2:1 та посіла ІІ місце. ІІІ  місце зайняла команда Ізюмської ЗОШ (вчитель ф/к Мизюк П. А).

У цих змаганнях взяли участь 82 юнаки. Команди-переможці були нагороджені Почесними грамотами від народного депутата України Віктора Остапчука та цінними подарунками –  м’ячами для гри у волейбол.

Організацію та суддівство змагань забезпечив тренерсько-викладацький склад Борівської дитячо-юнацької спортивної школи. На початку квітня команда Піско-Радьківської ЗОШ буде захищати честь нашого району в ІІ етапі фінальних змагань регіонального турніру серед команд 177 територіального виборчого округу: Ізюмського, Куп’янського, Шевченківського, Борівського районів та м.Куп’янськ і м.Ізюм, які пройдуть на спортивній  базі «Локомотив» м.Ізюм. Бажаємо успіхів нашим вихованцям та їх тренеру Голику Володимиру Олексійовичу у цих змаганнях!

Юрій Гамора.

Головний суддя змагань. Василь Мизюк. Заступник головного судді.