Власникам транспортних засобів!

Власникам  транспортних  засобів!

 Щоб уникнути викрадення транспортного засобу, не використовуйте для його зберігання  в нічний час доби неосвітлені, недоступні для огляду місця (подвір’я багатоповерхових будинків), не залишайте транспортний  засіб на тривалий час без нагляду  в місцях великого скупчення транспорту і сторонніх громадян (парковки біля магазинів, торгових центрів, ринків, стадіонів...).

 Обов’язково обладнайте транспортний засіб охоронною автосигналізацією, ніколи не залишайте в салоні особистих документів  і документів на транспортний засіб.

Пам’ятайте, що роз-криття угонів, в більшій мірі, залежить від господаря транспортного засобу. Адже чим швидше людина звернеться до органів внутрішніх справ, тим швидше будуть зорієнтовані наряди ДАІ, і у злочинців буде менше шансів вивезти транспортний засіб за межі міста чи області.

У разі виявлення транспортного засобу, який знаходиться тривалий час без нагляду, або із зламаними замками дверцят, вибитим склом, а також при наявності будь-якої іншої інформації, яка може бути використана в розкритті злочинів, пов’язаних з використанням автотранспорту, телефонуйте до чергової частини Борівського РВ.

Юрій Бондаренко. Інспектор ВДАІ.                                                                      


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Власникам транспортних засобів!"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами