Официально

ХVІІ сесія районної ради VІ скликання

ХVІІ сесія районної ради VІ скликання

Серед питань, які були винесені на порядок денний ХVІІ сесії районної ради VІ скликання були: про виконання Програми  економічного і соціального розвитку району за 2011 рік і затвердження Програми  економічного і соціального розвитку на 2012 рік. З доповіддю ви-ступив заступник голови  РДА  С.П. Шутько. Він зазначив, що пріоритетними напрямами розвитку Борівського району є: поліпшення демографічної ситуації та розвиток охорони здоров’я; підвищення рівня доходів населення; поліпшення якості житлових послуг і реформування житлово-комунального господарства; розвиток виробництва й переробки сільськогосподарської продукції; підвищення енергозабезпечення та енергозбереження в економіці району. Метою Програми є зростання добробуту і підвищення якості життя населення. Також Сергій Шутько  доповів про затвердження  районної Програми  розроблення (оновлення) містобудівної документації у районі на 2012-2015р.

 

На підставі ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила затвердити  Програму економічного і соціального розвитку Борівського району на 2012 р., Борівській райдержадміністрації фінансувати заходи Програми, виходячи із можливостей районного бюджету в 2012 році. Селищній та сільським радам рекомендовано вжити заходів щодо розробки та затвердження Програм економічного та соціального розвитку відповідних адміністративно – територіальних одиниць на 2012 рік.

З метою реалізації державної політики в галузі містобудування, вирішення питань щодо організації на території району містобудівної діяльності, на виконання положень Схеми планування території Харківської області, затвердженої рішенням обласної ради від 23.12.2010 року № 30-VI, відповідно до  Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила затвердити  районну Програму розроблення (оновлення) містобудівної документації у Борівському районі на 2012-2015 роки.

Борівській районній державній адміністрації щороку під час формування районного бюджету передбачати кошти на реа-лізацію заходів Програми, виходячи з реальних можливостей районного бюджету.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Л.В.Скиба доповіла про внесення змін до рішення ХV сесії районної ради VІ скликання від 29 грудня 2011 року „Про районний бюджет на 2012 рік” з урахуванням змін і доповнень, внесених рішенням ХVІ сесії районної ради VІ скликання.

Депутати та запрошені на сесію заслухали доповідь  начальника Борівського    РВ ГУ МВС України в Харківській області  В.О.Куропятника про стан боротьби із злочинністю  та охорони громадського порядку. Заслухавши звіт, на підставі ст. 7 Закону України “Про міліцію”, районна рада вирішила взяти його до відома.