Официально

Негода не вибила життя Харківщини зі звичного русла

Негода не вибила життя Харківщини зі звичного русла  

(Михайло Добкін).

Завдяки ґрунтовній підготовці до зими та своєчасному інформуванню всіх служб на Харківщині були вжиті всі необхідні заходи щодо запобігання надзвичайних ситуацій на дорогах під час сильного снігопаду, який при-йшов у наш регіон минулими вихідними. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

За його словами, в Харківській області випало від 5 до 12 см снігу, але всі служби із негодою впоралися, тому ситуація в регіоні штатна.

«При підготовці до зими всього обласного господарства, в тому числі й дорожнього, були передбачені заходи, які дозволили нам у всеозброєнні зустріти будь-яку негоду. У Харківській області до всіх населених пунктів забезпечено проїзд. Сніг у Харкові та області не став перешкодою на шляху автомобілів швидкої медичної допомоги, транспорту, шкільних автобусів. У нас стабільно поставляються продукти, вивозяться тверді побутові відходи. Життя йде у звичному руслі, ні мороз, ні вітер, ні сніг не завадили комунальникам, які забезпечили проїзд всіма дорогами Харківської області.

Піщано-сольова суміш є в достатній кількості, паливо також є. Незважаючи на пориви вітру, обривів ліній електропередач немає. Розгорнуті штаби цивільного захисту, по всій території Харківської області працює 161 пункт обігріву. МНС забезпечує нас спеціальною технікою на випадок, якщо великогабаритні автомобілі на підйомах або спусках перекриють рух», - сказав Михайло Добкін.