348 міні-проектів взяли участь в обласному конкурсі «разом у майбутнє»

348 міні-проектів взяли участь в обласному конкурсі «разом у майбутнє»

 Днями під головуванням першого заступника голови Харківської обласної ради Олени Олешко відбулось засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад, який вперше проводиться у цьому році за ініціативи голови обласної ради Сергія Чернова.

Як зазначила голова Конкурсного комітету Олена Олешко, незважаючи на те, що територіальні громади регіону ще не мають достатнього досвіду для написання проектів, вони проявили надзвичайно велику активність. Всього подано 348 заявок майже з усіх районів та міст області, включаючи місто Харків. З них більше 200 проектів вартістю до 20 тисяч гривень.

 

 За словами голови постійної комісії з питань бюджету Людмили Немикіної, пріоритетними напрямами для міні-проектів стали: житлово-комунальне господарство - 16 проектів на загальну суму більше 940 тис.грн.; енергозбереження – 75 заявок більш ніж на 4 млн.грн; встановлення дитячих майданчиків – 51 проект на суму майже 2,2 млн.грн.; освітлення населених пунктів – 24 проекти на суму 1,1 млн.грн.; проведення ремонтих робіт – 45 заявок вартістю 3,1 млн.грн. Загальна вартість реалізації поданих міні-проектів становить більше 18,2 млн. грн., 13,8 млн. грн (75,5%) з яких – кошти обласного бюджету, решта - співфінансування, у тому числі з місцевих бюджетів.

  Члени Конкурсного комітету дійшли висновку, що в усіх районах, які брали участь у конкурсі, реалізовуватимуться по одному проекту. Ще 50 проектів будуть у резерві. Крім того, деякі проекти, які мають особливе значення для регіону та потребують значних коштів для реалізації, візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі.

  «Перший конкурс показав, що територіальні громади Харківської області хочуть і, головне, можуть об’єднувати зусилля для вирішення нагальних проблем. Думаю, що ми маємо підтримати якомога більше ініціатив. Це стане стимулом для участі у нашому конкурсі наступного року ще більшої кількості проектів. Висловлюю щиру вдячність усім, хто брав участь у розробці міні-проектів за небайдужість та активність», - сказала Олена Олешко завершуючи обговорення поданих заявок.

 Переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» будуть визначені до 5 квітня 2012 року.

Метою обласного конкурсу міні-проектів є сприяння територіальним громадам сіл, селищ міст Харківської області у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громад. За умовами конкурсу, міні-проекти мають бути реалізовані у липні-листопаді 2012 року.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "348 міні-проектів взяли участь в обласному конкурсі «разом у майбутнє»"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами