Там, де перемагає мрія 2013

Там, де перемагає мрія

FМинулої суботи в смт Борова пройшли  фінальні матчі дитячого турніру з міні-футболу, який був організований народним депутатом України, президентом громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Віктором Остапчуком. А після завершення змагань майстер-клас для юних футболістів показали гравці футзальної команди «Локомотив»-Харків — чемпіони світу серед студентів, призери чемпіонатів України та володарі Кубку країни.

 Серед школярів Борівського, Ізюмського, Ку-п’янського та Шевченківського районів, міст Ізюм і Куп’янськ відбіркові змагання турніру на першість 177-го територіально-виборчого округу проводились з 25 лютого. І ось найкращі юні футболісти, переможці цих змагань, у складі шести команд зібралися в Борівському фізкультурно-оздоровчому комплексі, щоб поборотись за звання чемпіона округу.

До речі, борівчани зустрічали гостей дуже гостинно – гарячим чаєм, солодощами і навіть млинцями з медом. А дітлахи, особливо сільські, не приховували захоплення новеньким спорткомплексом і вголос мріяли: «Якби і нам такий!»

Матчі були надзвичайно напруженими, адже усі  змагалися за перемогу, не шкодуючи сил. Але чемпіонський Кубок – лише один. Він дістався потужній команді «Мрія» міста Куп’янськ. Друге місце посіла команда Ку-п’янського району, третє – юні футболісти Ізюмського району. Усі гравці команд-призерів одержали медалі, грамоти та подарунки від народного депутата Віктора Остапчука.

– Сьогодні тут не було слабких команд, і кожна гідна перемоги, – впевнений капітан команди «Мрія» Євген Агапов.

Євген, як і його товариші по команді, – вихованець відомого дитячого футбольного клубу, тож «Мрія»  була фаворитом змагань. Втім, сільські підлітки теж демонстрували неабияку спортивну майстерність. Наприклад, срібний призер змагань, команда Куп’янського району,  особливо сподобалась вболівальникам.

– У нас у команді грають старшокласники з сіл Кругляківка, Петропавлівка, Кислівка та Грушівка, – розповідає капітан команди Куп’янського району Роман Мороз. – Тобто ми - сільська команда. На жаль, умови для занять спортом на селі гірші, ніж у місті. Нам би частіше кудись виїжджати, частіше змагатись… Дуже сподобався нинішній турнір – рівнем, організацією.

– Хочеться, щоб по-дібних змагань побільше влаштовували саме для старшокласників, – доповнює капітана Артур Левадний з Петропавлівки.  – Ми ж не тільки футболом – і волейболом, і баскетболом займаємося. А грати доводиться в основному між собою.

Команда Ізюмського району, бронзовий призер змагань, практично вся сформована з юних футболістів села Липчанівка. Капітан команди Андрій Білоус та наймолодший гравець 12-річний Влад Захаров розповіли, що в їхній школі всі люблять футбол. Правда, спортивний зал невеликий, у футбол доводиться грати «троє проти трьох», та велике бажання вчитися ви-гравати допомагає.

Люблять футбол і школярі села Ізюмське Борівського району. Тут теж спортзал невеликий, ще й з вікон сильно дме.  Зате, за словами вчителя фізкультури Павла Мизюка, у юних спортсменів ніколи немає проблем із транспортом – виручає директор а/ф «Ізюмське» Григорій Петрович Сало. Тренування юних спортсменів секції футболу — і хлопців, і дівчат! — проводяться зазвичай 3-4 рази на тиждень.

— А перед цим турніром ми тренувалися кожного дня, — розповідає восьмикласник Ізюмської школи, капітан команди Борівського району Юрій Мизюк. — Причому половина гравців нашої команди – з Борівської школи №1, які займаються в дитячій спортивній школі. Але ми відразу знайшли спільну мову і зігралися досить швидко.

До речі, один із спортсменів команди Борівщини, Дмитро Гунько, саме в день проведення змагань святкував 16-ліття. Хлопець займається футболом з шести років, але вперше День народження припав на відповідальну гру.

Відзначив День наро-дження на спортивному майданчику і Рамазан Алгаєв із села Кислівка, якому виповнилося п’ятнадцять. Обидва іменинники отримали окремий подарунок від Віктора Остапчука.

 — Хочеться, щоб було більше таких дитячих футбольних клубів, як «Мрія», а також нормальних спортзалів,  майданчиків з хорошим покриттям, — поділився своєю мрією Рамазан.  — Тоді й рівень футболу в нас був би вищим.

За словами Віктора Остапчука, мрія талановитих дітей буде втілена в життя. Наразі Віктором Микола-йовичем спільно з депутатом Харківської обласної ради Олегом Лущиком та місцевою владою вирішується питання про відкриття філій футбольного клубу «Мрія» в кожному районі. Продовжиться будівництво ігрових та спортивних майданчиків. Зокрема, уже до Великодня в мікрорайоні Ювілейний м.Ку-п’янськ відкриється сучасний спортивний майданчик, побудований коштами народного депутата та громадської спілки «Соціальний Рух Поваги».

— Щодо спортивних турнірів округу, то вони будуть традиційними, — запевнив Віктор Миколайович.  — Причому ми намагаємося, щоб у кожного з них була «родзинка» — майстер-клас від відомих спортсменів.  Зокрема, на турнір з шахів, що пройшов у лютому, ми запрошували чемпіонку світу Анну Ушеніну. Сьогодні на змагання з міні-футболу приїхали спортсмени однієї з найкращих команд України — «Локомотив»-Харків, чемпіони світу серед студентів. А на наступний турнір з волейболу запрошені гравці 12-кратного чемпіона України — волейбольної команди «Локомотив».

Лілія  Павленко.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Там, де перемагає мрія 2013"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами