Общество

ДРУЖНО ВИЙШЛИ НА СУБОТНИК

ДРУЖНО ВИЙШЛИ НА СУБОТНИК

sybot1Стало вже доброю традицією навесні кожного року приводити до ладу територію Борівщини. Не став винятком і нинішній. На суботник, який ініціювала районна влада, вийшли представники всіх підприємств та організацій райцентру. Гарна погода сприяла хорошому настрою і додавала сил до роботи.

В результаті проведеної акції очищено придорожні зелені насадження, упорядковано узбіччя дороги, частково наведено порядок у центральному парку та на полігоні побутових відходів.

sybot2Але для повного прибирання одного дня недостатньо. В рамках  всеукраїнської акції «За чисте довкілля» зробити належить багато. Якщо центр селища виглядає більш-менш пристойно,  то 14 квартал, вулиця Привокзальна, навіть окремі ділянки вулиці Миру потопають у  смітті та сухому бур`яні. Як кажуть в народі, обличчя вже вмили, а за вухами  ще брудно.

Причина – відсутність елементарної совісті у багатьох мешканців селища, які викидають сміття прямо в себе під вікнами,  біля тротуарів, доріг, створюють несанкціоновані звалища. І це при тому, що вранці і ввечері чотири рази на тиждень  приїжджає сміттєзбиральна машина комбінату житлово-комунального господарства.

Недопрацьовують в плані  підтримання належного санітарного порядку на території  Борової і депутати селищної та районної рад.  Не пам`ятаю, щоб  останнім часом проводилися сходи громадян, бе-сіди з мешканцями багатоквартирних житлових будинків. Оскільки знаю три категорії людей: ті, що бачать, ті, що бачать, коли їм показують, та ті, що нічого не бачать, - такі заходи були б досить ефективними.

Не завжди  впорядковують території після проведення ремонтів підземних комунікацій водоканалізаційне підприємство, підприємство теплових мереж, район електричних мереж.

Робітники останнього  видалили електричну опору біля будинку №15 на 14 кварталі, а металева арматура так і залишилася стирчати з землі. Біля цього ж будинку після ремонту тепломережі залишилися розкидані залізобетонні плити, з яких теж виглядає арматура.  Там постійно грають дітлахи, що небезпечно для життя.

sybot3Є запитання і до ком-бінату комунальних підприємств.  Весною мешканці будинків самостійно прибирають на грядках, обрізають дерева. Збираються купи сміття, що не вивозяться і з часом  перетворюються на несанкціоновані сміттєзвалища.

Акція «Чисте довкілля» триває. Тож, шановні борівчани, давайте об`єднаємо всі зусилля, наведемо порядок у селищі і,  як справжні патріоти, будемо постійно підтримувати його. Це наше з вами обличчя.

Любов МУХІНА.

На знімках: ліворуч - працівники організацій райцентру на суботнику; праворуч - розкидані плити в ра-йоні 14 кварталу, сміття на вулиці Привокзальній, розбитий ліхтар на алеї по вулиці миру,  сухий бур`ян  біля будинку 36 по вулиці Миру.