Официально

Соціальне забезпечення триває. Березень 2013

Соціальне забезпечення триває

Виконання своїх зобов’язань перед страхувальниками - це основний зміст діяльності виконавчих органів Фонду, насамперед, своєчасне і в повному обсязі надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. За підсумками діяльності Ізюмської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2012 рік надано фінансування страхувальникам смт Борова та Борівського району на виплату допомог за рахунок коштів Фонду всього на суму 811,1 тис.грн., а саме: допомоги по тимчасовій непрацездатності - 583,2 тис.грн., по вагітності та пологах - 221,3 тис.грн., допомоги на поховання - 6,6 тис.грн.

Значна частина бюджету Фонду щорічно використовується на оздоровчі заходи. Так, протягом 2012 року путівками на санаторно-курортне лікування скористалися 41 застрахована особа та члени їхніх сімей, сума витрат на оздоровчі заходи за рахунок коштів Фонду склала 202,4 тис. грн. Важливе місце відводиться і фінансуванню на літній відпочинок дітей. В 2012 році оздоровлено 49 дітей смт Борова та Борівського району в заміських таборах та санаторіях, на це було використано 104,6 тис.грн. коштів Фонду.

Не змінює свої традиції Фонд соціального страхування щодо новорічного привітання дітей застрахованих осіб. У 2012 році  дітям працівників підприємств та установ смт Борова та Борівського р-ну надано 960 подарунків на суму 21,8 тис.грн.

О.М. Крамаренко.

Директор Ізюмської МРВД ХОВ ФСС з ТВП .