Образование

Шануймо Шевченківське слово…

           Шануймо Шевченківське слово…

          Щороку до нас приходить весна, а з нею – Шевченківські свята.

198 років минуло від дня народження поета, та народ пам’ятає, знає і шанує свого генія. Він житиме вічно , як і його твори, окремі з яких написані, здається, про наше сьогодення. Чому ж народ так любить Шевченка? На це запитання прагнули дати відповідь учні Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст.. під час тижня української мови та літератури, що пройшов у школі.

 

       «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття », - так називалася літературно-музична композиція, якою відкрився тиждень. Її підготували учні 5 - 9 класів, а учні 10-11 класів подорожували «Країною Мовознавією». У конкурсі на краще читання напам'ять віршів поета взяли участь учні  5-9 класів.

     Гуминюк А. (учень 8 кл.), Логвіненко О. та Кравченко В. (учні 9 кл.) Шишкіна П.(11 кл.) стали переможцями поетичної антології «Самоцвіти».

«Не вмре повік твоє святе ім’я » - це назва виставки творів Кобзаря, оформленої в шкільній бібліотеці. Саме тут школярі більше довідалися про поета та долучитися до його творів.

     Завершися тиждень вікториною з вивчення творчості Т.Шевченка, яка допомогла перевірити глибину знань учнями творів поета Переможцями вікторини стали  Ісаєв В., Садовська А.,Касімов І.

    П’яниця В.М., Ісаєва Р.Б. вчителі української мови та літератури

    Сядриста Т.Ф.бібліотекар Богуславської ЗОШ  І-ІІІ ступенів