Общество

Не буде переводу козацькому роду

Не буде переводу козацькому роду

kozaztvoБорівщина - один з найкрасивіших куточків Харківщини .Як і в цілому Слобожанщина наш край славний козацьким минулим . Саме козацтво стало взірцем волі та незалежності в боротьбі з ворогами українського народу .Про події пов'язані з козацькими часами можна дізнатися з попередніх публікацій краєзнавців нашого краю в періодичній пресі в першу чергу Ісаєва О. Я, зокрема яскраво про це описано в його книзі „ Борівщина в минулому та сьогодні"( історично -географічний нарис )

 

Відроджується козацтво - відроджується його молоде покоління. А це означає , що суверенна , демократична , правова, соборна Україна - це історична реальність . З перших днів діяльності Борівський курінь Українського козацтва почав приділяти першочергову увагу роботі з підростаючим поколінням. На наш погляд , звернення до національних джерел , включення школярів у культурно - національне середовище шляхом відродження козацьких традицій, передача молодому поколінню соціального досвіду українського народу, його національної ментальності , національної самосвідомості громадянина України ^розвитку духовності, моральної, правової , трудової , фізичної , екологічної культури , розвитку індивідуальних здібностей і таланту є ефективним засобом виховання гармонійно розвиненої особистості.

Саме на цих принципах проводиться робота в школах району . Зокрема в Богуславській , Гороховатській ,Дружелюбівській , Чернещенській загальноосвітніх школах   проводяться заходи приурочені до Дня Українського козацтва ^спортивні змагання , пошукова робота , посвята в джури , постійні зустрічі з козаками Борівського куреня , організація при школах осередків джур . Активну роботу по військово - патріотичному вихованню проводять педагоги Ісаїв О .Я , Ісаїв Ю .П , Бондар О. М , Єрмолаєнко С .В , Серебряков С . П та інші. Частими гостями в навчальних закладах стали козаки . Зокрема напередодні свята 8 Березня в Чернешенський НВК завітали головний отаман Медак С .В, начальник курінної канцелярії Ворон В .М для того , щоб вручити в святковій обстановці посвідчення козака, джурам школи, привітати з наступаючим святом жінок і дівчаток школи . Керівництво куреня дякує директору школи Богомоловій Тамарі Павлівні за запрошення і проведення зустрічі.

Головний отаман Борівського куреня Осавул   УК Медак С.В

Начальник курінної канцелярії Курінний УК Ворон В .М