Образование

Книги – наші друзі

Книги – наші друзі

bka19 березня до шкільної бібліотеки завітали учні 1 класу з класним керівником Куриленко Наталією Леонідівною. Вперше вони приходили до бібліотеки у вересні, щоб познайомитись, а сьогодні прийшли вже як справжні і постійні читачі.

 

Бібліотечна година називалася «У світі книжок». Я розповіла дітям про свої володіння – книжкове царство, мудру державу. Мешканці цього царства розмовляють мовчки, але коли прислухатись, книжки говорять. Вони розповідають вам чудову казку, цікаву повість, від яких у вас загоряються очі; з їх сторінок звучать чудесні вірші, які ви довго пам’ятатимете. З книжок ви дізнаєтесь,  як живуть народи різних країн, довідаєтесь про великі відкриття науки та техніки, про зірки й планети, про рослин і тварин тощо.

Наголосила про правила поводження з книгою. Пограли в гру «Ану, вгадай». Дітям було завдання відгадати героїв казок і розповісти, як добре вони їх знають. Перевірили і їхню уважність, відгадували загадки і навіть з’ясовували,  чи вміємо ми складати вірші. Всі відповідали добре.

Бажаю вам прочитати найкращі книги, багато хорошого з них узяти для себе, порозумнішати і ніколи не розлучатися з книжкою. Нехай книги стануть вашими друзями на все життя. А двері нашої шкільної бібліотеки завжди відкриті для вас.

Бібліотекар Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сядриста Т.Ф.