Общество

Шевченко — для усіх століть

  Шевченко — для  усіх  століть   

purogДо 200 річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в приміщенні Піско-Радьківської бібліотеки, в рамках клубу «Літературна вітальня» проведена година «Ми тебе не забудемо, Тарасе». Працівниками бібліотеки було висвітлено кожну сторінку із життя великої людини. Розповіли про життя і творчість, про величезний талант не тільки як поета та письменника, а і як художника, драматурга і скульптора.

 Діти з цікавістю слухали про нелегку долю та життєвий шлях Кобзаря, декламували вірші. Вони зрозуміли, що кожна визначна подія в житті поета була закарбована на папері. Найглибше вразило слухачів дитинство Шевченка, яке було сповнене горя та страждань. Вразила і сумна статистика про те, що із прожитих 47 років, 24 - був у рабстві, 10- в казематі і на засланні. Саме до дня народження видатного українця, в приміщенні бібліотеки, було організовано книжкову виставку «Великий Шевченко».

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка — живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над  його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу.

Всі ми знаємо, як любив митець весну, про неї він писав вірші, малював картини. Виходячи з цих міркувань, ми провели конкурс малюнку «Весна прийшла».

Олена Пирог.Завідуюча сільською бібліотекою.