Закон и мы

Засуджено вбивцю

Засуджено   вбивцю

24 лютого 2014 р. Борівським районним судом було засуджено Бухаріна О.М. за вчинення вбивства з особливою жорстокістю, передбаченого ст.115 п.4 ч2 КК України.

  В ніч з 26 на 27 листопада 2013 р. в с. Підлиман Борівського району  Бухарін О.М., будучи в стані алкогольного сп’яніння, свавільно позбавив життя Авраменко Карину Ігорівну 1983 р.н. Він, з мотивів ревнощів, використавши кочергу, наніс багато ударів  по різних частинах тіла, в тому числі життєво важливих, а також по репродуктивних органах.

Згідно висновків судово-медичної експертизи Авраменко К.І. померла від больового шоку, завдані тілесні ушкодження були прижиттєвими. У судовому засіданні  встановлено, що обвинувачений зрозумівши скоєне, відчув за собою провину і приховав сліди злочину, а труп викинув у трубу домоволодіння потерпілої.

 Дане кримінальне провадження слухалось судом присяжних, що було вперше у Борівському районі.

 Суд присяжних, який складався із двох професійних суддів та трьох присяжних, визнав Бухаріна О.М, винним у вчиненні злочину, із запропонованою державним обвинувачем мірою покарання погодився повністю і призначив покарання  у вигляді 13 років позбавлення волі.   

 Андрій Коробов. Прокурор району, радник юстиції.