Звернення громадян за 2012 р.

Звернення громадян

За 2012 рік  до районної державної адміністрації надійшло 617 звернень, із них: поштою - 205 звернень, колективних – 32 звернення, через органи влади вищого рівня – 34 звернення. Повторних звернень не зареєстровано. 

З урахуванням колективних звернень до райдержадмі-ністрації звернулося 1101 громадянин.

У розрізі за найбільш характерними питаннями, з якими зверталися громадяни до райдержадміністрації, як і впродовж останніх років, більшість звернень порушують питання аграрної політики і земельних відносин – 222, соціального захисту населення - 109, комунального господарства – 88, праці та заробітної плати – 36, сім`ї, дітей, молоді – 31, житлової політики – 25 та інші.

За зверненнями, що надійшли до районної державної адміністрації протягом звітного періоду, вжито відповідні заходи: авторам надано вичерпні відповіді і пояснення. Із загальної кількості 37,1 % звернень вирішено позитивно, на 62,9% надані роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення порушених питань.

Головою райдержадміністрації особисто розглядаються письмові звернення та забезпечується першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєне почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.

Вживалися заходи на безумовне виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» щодо недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих відповідей, із порушенням установлених законодавством термінів, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам. За звітний період порушень терміну розгляду звернень громадян не допущено.

Відповідно до затверджених графіків здійснювався особистий прийом громадян керівництвом райдержадміністрації, у тому числі, виїзні прийоми за місцем проживання заявників. За звітний період головою райдержадміністрації та його заступниками проведено 71 особистий та 71 виїзний прийоми, на яких прийнято 263 громадян (відповідно -132, та  - 131).         Згідно із затвердженим графіком проводилися перевірки та надавалася методична допомога в організації роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих органах місцевого самоврядування. За звітний період проведено 9 перевірок.

Протягом 2012 року проведено 12 засідань постійно діючої комісії з питань розгляду громадян районної державної адміністрації, в тому числі 2 – виїзних.

З метою вирішення проблем та усунення явищ, що негативно сприймаються громадськістю, за участі голови райдержадміністрації проводяться «Дні віддаленого села», сходи громадян, виїзні зустрічі з мешканцями сіл, трудовими колективами району. Графік проведення заходів оприлюднюється на інформаційному стенді в райдержадміністрації.

Продовжується співпраця райдержадміністрації із засобами масової інформації з питань висвітлення роботи із зверненнями громадян.

Найбільш ефективнішою формою спілкування з громадянами залишається телефонний зв’язок з населенням - «Гаряча лінія» з актуальних проблем соціально-економічного розвитку району. За поточний період проведено 12 «Гарячих ліній».

З метою створення належних умов для надання малозабезпеченим громадянам обсягу правових знань та навичок у їх застосуванні, надання безоплатних консультацій особам, які потребують соціального захисту, в райдержадміністрації працює правова громадська приймальня, в якій проводять прийом за окремим графіком керівники та спе-ціалісти структурних підрозділів адміністрації, начальник районного управління юстиції та начальник відділу    Держземагенства. За звітний період отримали консультацію 37 громадян.

У приймальні районної державної адміністрації створено належні умови для організації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної правової допомоги.

Ганна ЛОГВІНЕНКО.

Керівник апарату районної державної адміністрації.                                       


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Звернення громадян за 2012 р."

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами