Культура

Вітаймо жінку – щастя оберіг! 2013

Вітаймо жінку – щастя оберіг!

vitginkuЧи знаєте ви, чому свято жінок відзначають саме 8 числа? Тому, що жінка – восьме диво світу. На це свято традиційно вітають всіх жінок.

Ось і цього року працівники РБК (директор О.М. Коломієць) разом із аматорами їздили вітати жінок Борівського району. Наш шлях був довгий – пролягав через поля, по дорогах, які нагадували атракціони. Але, незважаючи на це, нас чекали і ми з задоволенням дарували свої виступи. У цьому році наша програма була дуже різноманітна. У виконанні Костянтина Мустафаєва, Андрія Тюті, Анатолія і Андрія Шведченків та Юрія Клименка всі слухали чудові пісні, присвячені найкращій половині людства. Гурт «Козаки» «заводив» публіку своїми піснями. Хоча це свято й жіноче, але вітати їздили також вокальний колектив «Борівчанка», Аліна Одинокова, Людмила Кожетова, Валентина Невмирич. Учасники клубу «Овація» - Анастасія Судакова, Максим Бондар, Ірина Федотова, Влад Давидов -  дарували запальні та чудові танці. Чарівними ведучими цього концерту були Альона Власова та Римма Піднебенна. З їхніх вуст лунали прекрасні слова привітання, а також пісні.

Ми поздоровили жителів Дружелюбівки, Вище Солоного, Новоплатонівки, Новоселівки, Шийківки та Гороховатки. Привітали працівників Піско-Радьківського будинку-інтернату. Скрізь виступи артистів супроводжувалися гучними оплесками. Ми дуже вдячні працівникам клубів та керівникам: Галині Кокшаровій, Валентині Тюті, Віктору Голику, Аллі Радченко, Галині Нікітенко, Віктору Нікітенку за організацію виступів,  селищному і сільським  головам Олександру Тертишному, Станіславу Шафрану, Лідії Кириченко, Віктору Палієнку  і директору Піско-Радьківського будинку-інтернату Володимиру Шерстюку за матеріальну допомогу.

Анастасія СУДАКОВА.

Учасниця концерту.