Спорт

Відчайдушна перемога (мініфутбол 03.2014)

peremoНещодавно у приміщенні  Борівського фізкультурно-оздоровчого комплексу вдруге пройшли змагання з міні-футболу серед юнаків 7-11 класів збірних команд Бо-рівського, Куп’янського, Шевченківського, Ізюмського районів та міст Ізюм і Куп’янськ під патронатом народного депутата України В. М. Остапчука.

Честь Борівського району на цих змаганнях відстоювали учні Борівської ЗОШ №1: Гунько Дмитро (капітан команди), Танчук Олег, Шевцов Олександр, Алещенко Євген,  Шейко Олексій, Лещенко Владислав,  досвідчений воротар Карганов Владислав та учні Ізюмської ЗОШ  - Мизюк Юрій, Коваль Юрій та Савченко Олег під керівництвом наставників, тренерів-викладачів з футболу Борівської ДЮСШ  Мизюка Василя Андрійовича та Мизюка Павла Андрійовича.

За регламентом змагань команди були розділені на дві підгрупи, в яких змагання проходили за круговою системою, а потім стикові зустрічі за І - ІІ  та ІІІ-ІV місця.  З першої групи до фіналу вийшла куп`янська команда «Мрія» (багаторазовий чемпіон Харківської області та різних турнірів, чемпіон минулорічного турніру),  яка перемогла своїх однолітків з  Ізюму з рахунком 5:0 та Ізюмського р-ну, 4:1.

З другої групи до фінальних змагань вийшла команда «Атлет» Борівського р-ну, яка впевнено перемогла своїх суперників з Куп’янського району з рахунком 6:1 та Шевченківського району - 4:1.

У грі  за ІІІ місце команда Ізюмщини перемогла команду Шевченківського району з мінімальним рахунком 1:0.

У фінальних змаганнях зустрілися команди  «Мрія» (м. Куп’янськ) та команда «Атлет» (Борівський р-н.).  З перших хвилин гравці команди «Мрія», як фаворити цих змагань, намагалися забити швидкий м’яч у ворота суперників, але юні гравці команди «Атлет» так організували тактику захисної гри, що вона їм дозволила не тільки залишити свої ворота «сухими», але й під кінець першого тайму забити гол. Відзначився нападник команди Шевцов Олександр.

У другому періоді команда «Мрія» намагалася «пробити» ворота своїх суперників з різних положень, атаки змінювалися буквально за секунди, то в одні ворота, то в другі, але скоординовані дії, вміла гра команди та карколомні стрибки і випади воротаря Карганова Владислава дозволили завершити гру з рахунком 1:0 на користь команди нашого району.

Завдяки наполегливості та відчайдушній грі збірна команда Борівського району – чемпіони ІІ турніру з міні-футболу. 

Учень  Борівської ЗОШ №1 Танчук Олег визнаний кращим бомбардиром турніру з п’ятьма забитими м’ячами.

По завершенню змагань пройшла офіційна церемонія нагородження команд. За ІІІ місце гравці Ізюмського району отримали медалі, грамоти та футбольні щитки. За ІІ місце команда «Мрія» м. Куп’янськ отримала срібні медалі, грамоти та спортивні сумки. А чемпіони турніру, збірна команда Борівського району, були нагороджені золотими медалями, Почесними  грамотами, футбольними м’ячами та головним призом:  красенем-Кубком. Нагородження учасників змагань проводив директор Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Геннадій Яланський, який від імені народного депутата України Віктора Остапчука поздоровив переможців з успішним завершенням змагань та побажав їм успіхів на спортивних аренах.    

Юрій Гамора. Головний суддя змагань