Официально

У райдержадміністрації (12 березня)

У райдержадміністрації  (12 березня)

Розрахунок за комунальні послуги

Розпочинаючи нараду, голова Борівської РДА Микола Кравцов зазначив: стан розрахунків  за комунальні послуги всіх категорій споживачів на низькому рівні і наголосив на тому, що керівники організацій, установ, підприємств повинні терміново вжити заходи по погашенню заборгованості.

Начальник КП «ЖКГ» Юрій Чуйко проінформував, що за січень-лютий поточного року підприємством було надано послуг на суму 105, 1 тис. грн. Сплачено 87, 8 тис. грн. Загальна заборгованість населення  перед підприємством - 199,7 тис. грн. Працівниками КП «ЖКГ» активно ведеться претен-зійно-позовна робота,  укладаються договори на реструктуризацію боргу, здійснюється виїзд комісії по роботі з боржниками.

    Благоустрій

Заступник голови РДА Сергій Шутько розповів про заходи, які заплановані в рамках акції «За чисте довкілля». Зокрема, відзначив, що особливістю цьогорічної акції буде чітке дотримання Правил благоустрою, за-тверджених селищною і всіма сільськими радами. Всі, хто не дотримуватимуться цих Правил, притягуватимуться до адміністративної відповідальності. 

Основними заходами по приведенню населених пунктів Борівського району до належного санітарного стану  будуть: ліквідація стихійних сміттєзвалищ; упорядкування кладовищ, Братських могил, меморіалів, пам’ятників загиблим воїнам; ліквідація аварійних дерев, розчищення лісосмуг; очищення від сміття прибережної зони Червонооскільського водосховища; насадження дерев культурних порід.

  Бюджет-2013

В.о. начальника фінансового управління РДА Наталія Зайцева виступила з доповіддю про виконання бюджету за січень-лютий  2013 р. Зведений бюджет по виконанню власних доходів виконано на 114,4 % до передбаченого бюджетом, районний - на 105,8%, селищний - на 102,9%, сільські - на 158,3%. Не виконано план надходження власних доходів Гороховатською сільською радою. Податок на доходи з фізичних осіб надійшов у сумі, що становить 102,4% до передбаченого бюджетом, але деякі сільські ради план по надходженню цього податку не виконали. Втрати становлять 39,7 тис. грн. План по надходженню фіксованого сільськогосподарського податку виконано на 133,3%, за землю- на  140,3%. За використання лісових ресурсів сплачено кошти в сумі, що становить 104,5% до запланованого.