Общество

Це мамине свято весна принесла

svato1О, женщина, родник любви и света!

Таинственна,нежна, прекрасна и горда!

Ты пламя очага,тепло семьи и дома!

Ты свет,что на земле не гаснет никогда!

Цими чудовими словами розпочався святковий концерт до Міжнародного жіночого  Дня 8 Березня, що відбувся 6 березня в Борівському районному Будинку культури.

Недарма жіночий день відзначають весною, коли все розквітає, природа починає прокидатись. Як починається буяння природи – перші квіти тягнуться до перших сонячних променів, розпускаються бруньки на деревах, так само буяє весною і жіноча краса. Свято 8 Березня завжди асоціюється з весною, ніжністю, теплом, але найбільше - з  жіночою красою та витонченістю.

svato2

Жінка – мати,берегиня,трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають. Цього дня в залі районного будинку культури зібрались прекрасні представниці Борівського району, щоб почути теплі та щирі слова до свята. А їх і справді в цей день лунало зі сцени чимало, адже Борівщина славиться своїми жінками – красивими, розумними і працьовитими. Сучасна жінка варта  глибокої поваги за те, що на рівні з чоловіками здобуває гідну освіту, піклується про добробут сім’ї, виховання дітей і процвітання держави. Жінка відіграє неймовірно важливу роль у суспільстві. Вона – берегиня роду, джерело світла, мудрості, турботи, ніжності й любові, творчих ідей і натхнення чоловіків.

svato3

Відзначення жодної події чи свята в Борівському районі не проходить без участі працівників культури та учасників художньої самодіяльності, які дарують радість і гарний настрій своїми виступами, вміють прикрасити будь-який захід.

svato4

Тож, як і завжди, для усіх присутніх на святі артисти районного будинку культури подарували гарний настрій піснями, запальними таночками, гумором. Здавалося, що ми подорожуємо нескінченним океаном, ім’я якому – жінка. Колектив «Гармоніка» просто зачарував гостей заходу грою на акордеонах. А мелодійними піснями наповнили наші  душі  хор музичної школи, Вероніка Мостова, Костянтин Мустафаєв, Людмила Кожетова, Юрій Клименко, Олександр Єршов, Аліна Одинокова, Андрій Тютя, Андрій Шведченко,  Валентина Невмирич, Світлана Мірошниченко, гурт «Квінтет», Петя Лисенко, Аня Степаненко, дует з піснею «8-е Марта», тріо – «Летели недели» та квартет з піснею «8-е Марта мужики» та ансабль «Борівчанка», у якому царює повна гармонія. І, звичайно ж, яке свято без запального танцю?  Просто не давали всидіти на місцях Дитячий гурт «Фаворит», Богуславський колектив зі своми таночками «Серёжка»,  «Ой люли», «Цыганский».

svato5

Двогодинний захід промайнув дуже швидко:  доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям. Тож коли прозвучали завершальні акорди, на очах у кожного тремтіли сльози. Зворушлива атмосфера свята підняла з глибин душі все те прекрасне, що поселила в ній рідна мама.

Закінчився урочистий концерт святковим феєрверком, за організацію якого працівники будинку культури висловлюють слова щирої подяки депутату Харківської обласної ради Сергію Федченку та керівнику фермерського господарства Сергію Синицькому.

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Напередодні жіночого свята  в приміщенні територіального центру соціального обслуговування був проведений святковий вогник для жінок-працівників тер- центру, приурочений до Міжнародного жіночого дня 8 березня. Звичайно ж, не обійшлося без привітань, які надовго залишать відчуття справжнього свята, а добрі слова збережуться в серцях все життя.

На святі були присутні О.М.Суховій – заступник голови Борівської райдержадміністрації, яка від щирого серця привітала присутніх жінок зі святом, подякувала за їх терпіння, добрі серця та ніжність.Також з вітальним словом звернулась до винуватців свята директор територіального центру З.Т. Костюченко.

Долучились до концертної програми і діти Борівської музичної школи. Як відомо, пісня має дивовижні властивості, а добре слово - цілющу силу.  Свої чудові  та зворушливі пісні дарували  жінкам Вероніка Мостова, Олена Кам`янська, п’єсу «Жартівниця» - Олег Єгоров. Ніжне виконання української народної пісні «Чом ти не прийшов» на акордеоні Владиславом Ісаєвим відгукнулось в кожному серці, а наймолодші виконавиці Валерія Величко та Софійка Старікова зробили все можливе, аби в день свята всі мали гарний святковий настрій.

Більш як годину виступу учасники свята дарували слухачам палітру емоцій. Гучні оплески присутніх, які раз за разом викликали молодих артистів на сцену та ніяк не хотіли прощатися з ними, лунали ще довго.

Ця зустріч нікого не лишила байдужим. Мешканці закладу щиро подякували гостям за візит та турботу, а для винуватців торжества було накрито солодкий стіл.

Такий творчий подарунок ще довго-довго будуть згадувати жінки ТЦСО.

Наталія ВАСИЛЕНКО.