Спорт

Регіональний турнір з міні-футболу

Регіональний турнір з міні-футболу

futbolmizuykНещодавно в Ківшарівці Куп’янського району відбувся турнір з міні-футболу серед дівчаток старшої вікової групи, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

У турнірі взяли участь команди з Харкова, Первомайська, Коломацького і Шевченківського районів, Куп’янська і юні борівчанки.

 

Честь району на змаганнях захищали дівчата Борівської ДЮСШ «Колос» у такому складі: Ярослава Старикова, Юлія Коновалова, Юлія Малій, Вікторія Волкова, Руслана Голик (Борівська ЗОШ №1), Маша Сухоручко і Анастасія Харіна з Ізюмської ЗОШ, а також Рима Воронова з Богуславки, яка навчається у Харківському училищі фізичної культури і спорту на відділенні футболу.

У півфіналі борівчанки змагалися з командою Шевченківського району. Перша половина гри закінчилася з рахунком 1:1. Причиною такого результату, на нашу думку, стали великі розміри спортивного залу, адже у нас в районі таких великих майданчиків немає. Другу половину гри дівчата провели з великою перевагою над шевченківцями і довели рахунок до 4:1. У цій грі відзначилися Ярослава Старикова та Римма Воронова, яка забила 3 м’ячі.

У фінальній грі нашим дівчатам протистояла команда м. Куп’янська. Пристосувавшись до спортивної зали, наші дівчата почувалися значно впевненіше і перша половина зустрічі закінчилася з рахунком 2:1. Відзначилися Римма Воронова та Юля Коновалова. У другому таймі Маша Сухоручко та Римма Воронова довели рахунок гри до 4:1 на користь нашої збірної.

Команда Борівського району – чемпіон регіонального турніру. До речі, вдруге протягом останніх двох років.

Всі учасники змагань були нагороджені пам’ятними подарунками, команди-призери – медалями, а чемпіони ще й кубком.

Руслана Голик визнана кращим воротарем, а Римма Воронова – кращим гравцем турніру, за що отримали від спонсорів цінні подарунки.

Від імені усього складу команди висловлюємо подяку батькам дітей, які дозволили їм взяти участь у такому не дуже жіночому виді спорту, як футбол, директору Борівської ДЮСШ «Колос» Т.І.Жупан та начальнику відділу ФК і спорту Борівської РДА В.М.Малашику. Бажаємо нашим діткам нових перемог!

Василь МИЗЮК, Павло МИЗЮК.

Тренери.

На фото: наша збірна з міні футболу.

Один комментарий на “Регіональний турнір з міні-футболу

Комментарии закрыты.