Спорт

Люблять спорт не тільки хлопці 8,03,2013

Люблять спорт не тільки хлопці

8berХто сказав, що фізкультурою та спортом люблять займатися лише хлопці, а представницям прекрасної стані це не дуже подобається? Дівчата Борівської ЗОШ №1 довели, що вони не тільки красуні, розумниці, а й можуть досягати у спортивних змаганнях значних успіхів.

Напередодні жіночого свята у Борівській ЗОШ №1 відбулося нагородження дівчат за успіхи в спорті на обласному рівні. Нагородження відбувалося під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука. Під час урочистої лінійки юним спортсменкам було вручено подарункові набори (вітальна листівка, сувенірна заварочна кружка, шоколадка).

Того дня відзначили Яну Мизюк, ученицю 5 класу, за зайняте ІІІ місце в обласній Спартакіаді «Тато, мама, я – спортивна сім’я»; Юлію Малій (11 клас) і Вікторію Волкову (9 клас) за зайняте ІІ місце в обласній Спартакіаді «Нащадки козацької слави»; Марину Талавирю (8 клас) і Руслану Голик (8 клас) за зайняте ІІ місце в обласній Спартакіаді з легкої атлетики «Старти надій».

Дівчата, які гідно представляли честь нашого ра-йону в обласних змаганнях, отримали, крім подарунків, багато позитивних емоцій, шквал аплодисментів від своїх ровесників та вчителів.

Тетяна КОЛЕСНІК.