Образование

Уклін тобі, жінко! (свято в Підвисочанській ЗОШ І-ІІІ ст)

Уклін тобі, жінко!

pidv8berНастала весна, довгоочікувана, чарівна, така бажана серцю весна. Вона відчувається в усьому: в ніжних переспівах пернатих птахів, і в лагідному дотику сонячних промінців, і в особливому, тільки весні притаманному ароматі. Весна - це краса молодості. Стільки радості вона приносить і дорослим, і дітям! Тож впустімо весну в наші серця. З нетерпінням чекали весни і жіночого свята в Підвисочанській ЗОШ І-ІІІ ст.

Так, 7 березня в школі відбулось свято весни, свято жінок. Учні школи привітали всіх дівчаток, вчителів, мам зі святом 8 Березня. Лунали весняні пісні, дивував гостей своїми танцями прекрасний шкільний танцювальний колектив. Скільки вітань, теплих та ніжних слів лунало з дитячих вуст. Діти щиро дякували матусям, вчителям за тепло, ласку та турботу. Учні молодших класів дарували мамам сувеніри, виготовлені своїми руками. Скільки радості, скільки любові було в цей час в материнських очах.

Добрий настрій, позитивні емоції від свята ще надовго залишаться в наших серцях.

З нагоди такого свята колектив Підвисочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів від усієї душі вітає всі вчительські колективи району зі святом жіноцтва і Бажаєм, щоб завжди були ви здорові! Спасибі за вашу турботу, за ласку! Хай буде життя ваше добрим, як казка!

Чорна О.В., Голованік Т.М.

Вчителі Підвисочанської ЗОШ І-Ш ступенів.