Образование

Низький уклін вам, мамо! (Гороховатська ЗОШ)

Низький уклін вам, мамо!

gor8berНа святкування 8 Березня до нашої школи завітали мами й бабусі, сестрички й односельчани. Атмосфера святковості панувала і в залі, й за кулісами. Кожен учасник концерту, чи першокласник, чи – старшокласник, хвилювався надзвичайно. Хотілось кожному так сказати вивчені слова, як ще ніхто не казав, так заспівати пісню, як ніхто не співав. І не дивно. Бо в залі сиділа його найрідніша і наймиліша людина, та яка дала йому життя і яка привела його у цей світ знань.

        Театральне дійство проходило у формі усного журналу. Хлопчики зворушливо привітали дівчаток, жінок-вчителів та працівників школи, бабусь, матерів зі святом. Сповнювали серця душевним теплом чудові пісні, сценки, частівки, таночки, поетичні рядки, подаровані присутнім. Також кожен учень школи написав зворушливий твір-роздум про свою матусю. Ізюминкою відкритого виховного заходу став відеокліп, в якому були зібрані фотографії учнів разом зі своїми мамами. Передивляючись відеосюжет, кожна мама впізнавала свої фотокартки, що викликало здивування та усмішку.

        Свято принесло всім багато радості та приємних вражень, бо було наповнене дитячим сміхом, бурхливими оплесками, шаною, щастям, добром  і любов'ю.

Т.В.Таранова.

Директор Гороховатської ЗОШ.