Образование

Напередодні свята 8 Березня в Ізюмській ЗОШ

Напередодні свята

iz8berХай пролісок перший дарує вам ніжність,

 А сонце весняне дарує тепло.

  У березні вітер несе хай надію,

 І щастя, і радість, і тільки добро!

    Віки і тисячоліття світової історії осяяні  мудрістю та ніжністю жінок,їх  чарівністю та красою. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде  краса жінок, адже саме вони перетворюють  його на чарівну перлину.

    Напередодні свята 8 Березня в Ізюмській ЗОШ учні та вчителі привітали всю жіночу половину людства феєричним концертом. Учні середніх класів «запалювали» глядачів веселою «Циганочкою» та піднімали настрій гумористичним танком у виконанні хлопців «Бабушки-старушки».  Діти зачаровували своїми голосами і викликали сльози у присутніх ліричними піснями.

   Найменші учасники нашого концерту не залишили байдужими жодного своїм чарівним, ніжним танком, а від «Яблучка», у виконанні хлопців, були всі в захваті. Учні старших класів продемонстрували справжню акторську та хореографічну майстерність. Щиро сміялася публіка під час інсценізованої постановки «В електричці». Заворожили своїм романтичним танком «Ти найкраща з людей», а сучасний «Ру-ру-ру» був сповнений енергії та бадьорості. Чудові та пронизливі вірші прочитала учениця 3-го класу Аня Приходько. Зірвав оплески та овації всього залу флешмоб учнів 8-11 класів. Слова з пісні «А ми бажаєм вам добра» стали заключним етапом нашого концерту.   Всі учні школи з великим бажанням готувалися до привітання своїх мам, бабусь, сестер, вчителів. До кожного художнього номеру були вдало підібрані яскраві, святкові костюми.

   Велика вдячність вчителям та учням школи за чудову організацію заходу.