Культура

Дякуємо за чудовий концерт до 8 березня

Дякуємо за чудовий концерт до 8 березня

Тисячоліття світової історії осяяні мудрістю і ніжністю, чарівністю та красою жінок. Тільки завдяки життєвій силі жінки, насназі та довготерпінню з віку в вік продовжується рід людський на землі. Тому не даремно перше весняне свято – 8 Березня, Міжнародний день жінок. У цей день прийнято поздоровляти жінок зі святом та дарувати їм квіти.
Чудове свято для жінок мікрорайону Новоселівка подарували митці районного Будинку культури за ініціативи Борівської районної державної адміністрації і Селищної ради. На початку всіх присутніх зі святом привітав голова Борівської селищної ради О.В.Тертишний. А далі лунали чудові слова про жінок з вуст ведучих свята Римми Піднебенної та Альони Власової. Вразили своїм чудовим співом брати Андрій та Анатолій Шведченки, Костянтин Мустафаєв, Юрій Клименко, Андрій Тютя, колектив «Козаки», ансамбль «Борівчанка». Яскравим був виступ танцювального колективу «Овація».
Жінки Новоселівки висловлюють щиру подяку організаторам свята, митцям, за те, що змогли долучитися до загального свята, подивитися чудовий концерт та поспілкуватися за чашкою чаю з солодощами, які були надані Борівською селищною радою.
Л.В.Соляник, заступник директора з виховної роботи Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2
В.І. Тютя, директор Борівського міського будинку культури.
Жителі Новоселівки.