Официально

Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

До уваги адвокатів!

Наказом Міністерства юстиції України від 24.02.2014 року № 39/7 оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги в Автономній Республіки Крим, областях, містах Києві та Севастополі у період з 31 березня по 21 квітня 2014 року.

 

Конкурс проводиться з метою залучення адвокатів до надання правових послуг визначених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»: захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Харківській області, а також всіма районними, міськими, міськрайонними управліннями юстиції до 28 березня 2014 року. З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Харківській області (http://justic.kh.ua/).

В Харківській області утворено Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який забезпечує надання вторинної правової допомоги наступним категоріям осіб: особам, до яких застосовано адміністративне затримання чи адміністративний арешт; підозрюваним у вчиненні злочину особам, які затримані органами дізнання та слідства; особам, до яких як запобіжний захід обрано взяття під варту; особам, у справах яких відповідно до положень Кримінально-процесуального кодексу України участь захисника є обов’язковою.
Борівське районне управління юстиції.