Культура

Чемпіонат району з підльодного лову риби

  Чемпіонат району з підльодного лову риби

201203rybaЧудове свято для рибалок та мешканців Борівщини відбулося у неділю, 4 березня, на Червонооскільскому водосховищі. За ініціативи керівника районної молодіжної організації «Молоді Регіони» Олександра Лисенка, депутата обласної ради Сергія Федченка, начальника відділу у справах молоді та спорту Борівської РДА Валерія Малашика було проведено чемпіонат району з підльодного лову риби. До  заліку приймалися всі види риб незалежно від їх розміру.  Ви-значили 7 номінацій, за перемогу в яких було передбачено грамоти  та цінні подарунки. Безсум-нівним переможцем став Костянтин Мустафаєв. Показали свою справжню майстерність Андрій Косович, Анатолій  Гомон, Євген Швидич, Олександр Тишковець.

 

      Не залишилися поза увагою та отримали заохочувальні подарунки й наймолодші учасниці свята: Маша Бондаренко та Маша Гонтар.

      Закінчилося свято смачною юшкою, яку змогли скуштувати не лише рибалки, а й усі бажаючі.

      Сподіваємось, що такі заходи знайдуть підтримку серед борівчан і в майбутньому стануть ще однією нашою доброю традицією.

      Організатори тур-ніру висловлюють щиру подяку за надану спонсорську допомогу власнику магазину «Рибалка та туризм» Володимиру Савінову, керівникам фермерських господарств Сергію Кириченку та Миколі Кириченку.