Общество

Святковий концерт до 8 Березня

Святковий концерт до 8 Березня

20120308konzertОсь і настав довгоочікуваний для всіх жінок березень. Він несе з собою тепло, радість, гарний настрій, а ще улюблене свято – 8 Березня. В цей день жінки почувають себе справжніми королевами – чоловіки й діти їм дарують квіти, подарунки,  говорять ніжні, ласкаві слова, готують святковий обід. Мабуть, кожна жінка мріє, щоб це свято було не раз на рік, а хоча б щомісяця…

 Щоб висловити свою повагу та любов усім жінкам району, щоб низько вклонитися всім матерям, бабусям, сестрам, донькам, подругам, подарувати їм у переддень свята яскраві концертні номери, працівники культури, діти  та аматори вийшли на сцену районного Будинку культури. З найкращими привітаннями до жінок звернулися заступник голови Борівської районної державної адміністрації Сергій Шутько і голова районної ради Євген Жук.

 

З нагоди свята та за вагомий внесок у розбудову та розвиток місцевого самоврядування, активну участь у громадському житті району ветерану праці  Наталії Гонтар і депутату районної ради Людмилі Пелих вручили почесні відзнаки «Борівська слава».

 У залі Будинку культури було гаряче від посмішок чарівних жінок, від їхніх сердець, що випромінюють любов і ніжність. Кожна пісня, кожен танок, кожен виступ на сцені дарував жінкам радість, гарний настрій. І хотілося б побажати усім дівчаткам, жінкам, щоб святковий настрій ніколи їх не полишав, щоб весна завжди цвіла в їхньому серці,  а чоловіки робили їх щасливими не тільки 8 березня, а кожен день.

Тетяна ГУНЬКО.