Официально

Розпорядження Борівської районної ради про скликання чергової сесії

БОРІВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 02 березня   2012 року       смт. Борова                                № 13

 Про  скликання ХУІІ сесії районної ради УІ скликання

У відповідності із п. 9 ст. ст. 46, 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламенту районної ради:

 

       1. Скликати ХУІІ сесію районної ради УІ скликання  з 05 березня 2012 року.

       2.Провести пленарне засідання ХУІІ сесії районної ради УІ скликання 22 березня 2012 року о 10-00 годині в залі засідань районної ради (смт. Борова, вул. Леніна, 1).

      3.Винести на розгляд сесії такі питання:

      3.1. Про  затвердження Програми  економічного і соціального розвитку Борівського району на 2012 рік.

      3.2. Про внесення змін до рішення ХУ сесії районної ради УІ скликання від 29 грудня 2011 року „Про районний бюджет на 2012 рік” з урахуванням змін і доповнень, внесених рішенням ХУІ сесії районної ради УІ скликання.

      3.3.Звіт Борівського РВ ГУ МВС України в Харківській області  про стан боротьби із злочинністю  та охорони громадського порядку.

      3.4.Про затвердження Положення про порядок передачі майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області, в оренду.

       3.5.Про затвердження Методики оцінки об'єктів оренди, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області.

      3.6. Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати  за оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району.

      3.7. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна,  що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області.

      3.8. Про затвердження  районної Програми  розроблення (оновлення) містобудівної документації у Борівському районі на 2012-2015 роки.

      3.9. Про  утворення   районної  конкурсної  комісії з проведення обласного конкурсу “Кращий працівник місцевого самоврядування”.

     3.10. Різне.  

     4. Виконавчому апарату (секретаріату) районної ради опублікувати це розпорядження в районній газеті „Трудова слава” та довести до відома депутатів районної ради.

     5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                   Є. Жук