Поздравления

Дорогі наші жінки! 8 березня 2013 р.

Дорогі наші жінки!

imgpreviewВас називають слабкою статтю. Насправді ж лише  поруч з вами ми стаємо сильнішими. До цього нас спонукають ваша неповторна краса і неперевершений талант розвивати в  чоловіках  кращі якості,  мудрість і терпіння, талант   любити і прощати, уміння розділити радість і печаль.

            Все краще в світі – від вас.  Міжнародний жіночий день – чудова нагода подякувати вам  за радість і любов, за ніжність і тепло, за красу і досконалість.

              Хай свято весни принесе вам  щастя і   натхнення. Будьте завжди прекрасні і кохані.

Михайло Добкін.

Голова Харківської обласної державної адміністрації.   

Милі жінки!

У цей світлий день хочеться сказати вам всі можливі теплі слова, які тільки є на світі.

Жінка – це краса і ніжність, добро й гармонія. Ви зажди надихаєте, даруєте надію та вселяєте віру. І тому в  усі часи чоловіки, окрилені любов’ю, здійснювали благородні вчинки заради найчарівнішої половини людства. 

Дорогі наші мами, дружини, доньки, сестри, кохані! Ми щиро вдячні вам за турботу, чуйність та підтримку. Ваші гарні посмішки наповнюють навколишній світ яскравими барвами, прекрасними почуттями та позитивними емоціями.

Тож, хай весна завжди квітне у ваших душах, а приємні подарунки, букети тюльпанів та мімоз ще раз викличуть лагідну посмішку на вустах. Зі святом вас, милі, чарівні жінки, щирого кохання вам та сповнення найзаповітніших мрій!

Сергій ЧЕРНОВ.

Голова Харківської обласної ради.

Любі жіночки Борівщини!

       Сердечно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

       Добрі й ласкаві, мужні й ранимі, такі хоробрі й такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків - берегині роду людського та домашнього затишку.  Ви виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури й працьовитості.

      Нехай цей святковий день подарує вам тепло сонячних променів і ніжність перших весняних квітів.

Від усієї душі бажаємо вам доброго здоров`я, добробуту, благополуччя, творчих успіхів. Будьте коханими і щасливими!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ. Голова Борівської РДА.

Євген ЖУК. Голова районної ради.