Общество

Чоловіки про жінок

Чоловіки про жінок

Володимир СТОЛБЕНКО, приватний підприємець.

Вважаю, що найпрекрасніші створіння на землі – наші жінки. Саме вони: ніжні, добрі, ласкаві роблять життя навколо себе яскравішим, цікавішим. Це вони, жінки, надихають нас, чоловіків, на подвиги, великі справи і звершення. Наші кохані жінки уміють бути чарівними за будь-яких обставин.

Та не тільки жінки прагнуть знайти ідеального чоловіка, сильна половина людства теж хоче, щоб поряд з ними була ідеальна жінка. Є категорія чоловіків, які під словом «ідеальна» уявляють жінку, яка б розуміла чоловіка з півслова і у якої є своя голова на плечах. Яка має свою точку зору  і може завжди її відстояти. А для когось ідеальна жінка - та, яка любить чоловіка, і яку любить він. А інше не грає ніякої ролі. Деякі чоловіки стверджують, що в нашому світі, на жаль, немає ідеалів. А такі показники, як доброта, чуйність, щедрість і розуміння - давно відійшли в небуття.

 

Чоловіки люблять жінок не за те, що вони ідеальні. Ми любимо їх за магічний блиск в очах, за усмішку, за доброту, щирість, відданість і вірність.

Найбільше ціную у жінок відданість та уміння кохати. І кохана жінка може бути лише одна – для мене це дуже важливо, бо по життю я - однолюб.

Для мене особисто ідеал жінки – моя дружина Наталя. Разом прожили 33 роки, виховали доньку і сина, тепер нянчимо онучку. Наташа – гарна господиня, уважна дружина, терпляча матуся і найкраща у світі бабуся, її душевного тепла вистачає на всю сім’ю.

Любі жінки району, бажаю вам бути щасливими і коханими і у квітні, і у травні, і сьогодні, і завтра, і багато-багато років. Щоб ваш дім завжди був наповнений щастям, а в душі квітувало не бабине літо, а світла ніжна весна.

Іван ГАНЗЕРА, наш земляк, перший переможець шоу «Голос країни»

За версією журналу VIVA серед найкрасивіших людей України за минулий рік названо і мене. Звичайно, приємно чути своє прізвище поруч з такими знаменитостями, як Андрій Шевченко, Віталій Козловський,  Олександр Пономарьов, В’ячеслав Узєлков, Влад Яма та багато інших. Та все ж вважаю, що найкрасивішою частиною людства є жінки. Багато гарних слів вже сказано про них і якщо зараз почну говорити компліменти, то буду лише повторюватися. І все ж не можу втриматися, щоб не сказати  те, що відчуваю, говорячи слово «жінка». По-перше, воно у мене одразу ж асоціюється зі словом кохання і 8 Березня. Жінкам треба дарувати своє кохання, подарунки, своє серце (лише справжній, єдиній, коханій).

Вважаю, щоб знайти ідеальну жінку, чоловікові самому слід стати ідеальним.

А взагалі кожна людина по-своєму ідеальна. Для когось ідеал - це зовнішній зміст, для когось внутрішнє, для когось і те, і інше. Кожному своє.

Я іноді дивуюся: як жінки мають стільки сил і терпіння, як витримують великі навантаження, коли встигають все вчасно зробити? Де знаходять потрібні слова, щоб сказати їх коханому чоловікові, утішити дітей?

Лише жінки можуть чарівно посміхнутися, при цьому дуже поспішаючи у своїх справах. І навколишній світ стає від цього прекраснішим, навіть похмурий день стає світлішим.

Хочу сказати, що саме такими жінками у моєму житті є моя матуся і сестра. З дитинства і до сьогоднішнього дня я щодня відчуваю їх любов і турботу. І прагну їм віддячити тим же.

Дорогі мої землячки! Сердечно вітаю вас зі святом 8 Березня, бажаю від щирого серця залишатися такими ж по-дитячому беззахисними, щоб ми, чоловіки, поруч з вами відчували себе справжніми захисниками. Будьте чарівними й таємничими, красивими й добрими, розумними та коханими.

І, користуючись нагодою, хочу передати привітання усім прихильникам мого таланту. Я вас усіх пам’ятаю і люблю.