Поздравления

8 березня — Міжнародний жіночий день. 2012 р.

8 березня - Міжнародний  жіночий день

buketЛюбі жінки!

Від щирого серця вітаємо вас із чудовим сонячним святом 8 Березня. Шана до жінки - самовідданої матері, люблячої і надійної дружини, бабусі, сестри, доньки є невід’ємною частиною нашого буття. На ваших жіночих плечах тримається тепло і затишок сімейного вогнища, ви ніколи не скаржитесь, ніколи не сварите долю, бо ви -  сильні, вольові та красиві незалежно від віку. Ви - джерело натхнення, ніжності й любові.

Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди й достатку в сім’ї.

 

Хай затишними, теплими й привітними будуть ваші оселі, уважними та ніжними - чоловіки й діти. Хай різнобарв’ям весняних квітів стеляться ваші життєві стежини!

Нехай не тільки цей святковий день, а все ваше життя буде наповнене світлом, весняним теплом і радістю!

Пам’ятайте,  що ми любимо вас і  щиро прагнемо,  аби ви завжди почувалися щасливими, чарівними і коханими! Зі святом вас, дорогі жінки!

Микола КРАВЦОВ.

Голова районної державної адміністрації.          

Євген Жук.

Голова районної ради.

Чарівні, милі, славні наші жінки!

            Прийміть мої вітання з головним святом   весни - 8 Березня. Для сильної статі - це добра нагода ще і ще раз висловити вам свою повагу, захоплення, ніжність, любов. Нехай ніщо і ніколи не засмучує вас. Щастя і благополуччя вашим родинам!

Михайло Добкін.

Голова Харківської обласної державної адміністрації.                                             

Дорогі жінки!

Від щирого серця вітаю з чарівним святом весни, краси та любові – Міжнародним жіночим днем.

Усім прекрасним на землі ми, чоловіки, зобов’язані жінці – матері, дружині, сестрі, коханій. Ваші люблячі серця, лагідні руки, чуйні погляди, милі посмішки наповнюють світ гармонією та красою, роблять його добрішим.

Хай перші промені сонця зігріють душі, а у ваших серцях, незважаючи на погоду за вікном, завжди квітне весна.

Бажаю вам, чарівні жінки, бути щасливими і неодмінно коханими. Хай поряд із вами завжди будуть лише гідні чоловіки. Справжнього вам жіночого щастя, миру й добробуту.

З повагою,  голова  Харківської  обласної ради

 Сергій  Чернов.