Образование

Правова зустріч 2013

Правова зустріч

gorohzusНаші повсякденні вчинки мають правову оцінку. Право, закони супроводжують людину все життя. Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи законів і прав інших людей, треба знати законодавство. В Гороховатській ЗОШ І-ІІІ ступенів для цього організовуються зустрічі з працівниками правоохоронних органів. 19 лютого 2013 року гостем школи був дільничний інспектор Борівського РВ ГУМВСУ Пелих Юрій Олексійович. Було проведено зустріч з учнями  7- 11 класів на тему «Про-філактика злочинності».  Учні підготували багато слушних запитань, на які отримали повні вичерпні відповіді від представника силових структур. Такі зустрічі допомагають учням бути обізнаними на правову тематику, завжди дотримуватись законності і правопорядку.

    Постійна співпраця з дільничним інспектором з питань превентивного виховання та плідна робота класних керівників дає свої результати. Вже кілька років жодного учня не має на внутрішкільному обліку та на обліку у ВКМСН.

   Педколектив школи намагається використати всі можливості, які є в школі та за її межами, щоб виховувати громадянина нашої держави, який буде знати свої права, виконувати свої обов`язки і жити в правовому просторі.

Т.В.Таранова.

Директор Гороховатської ЗОШ.