Общество

Династія медиків Стрельнік

Династія  медиків

dinmedЗапорукою успішності роботи медичної сестри є любов до своєї професії. У роботі та поведінці медсестра має бути взірцем високої культури, ввічливості, скромності та акуратності. Такі риси, як співчуття, терпіння, доброзичливість, чесність, рішучість, дисциплінованість, принциповість, повинна виховувати в собі кожна медична сестра. І ці риси притаманні Ніні Михайлівні Стрельнік, яка вже більше  20 років працює медичною сестрою на території Вищесолоненської сільської ради.

Чуйність, моральна підтримка, душевна теплота потрібні хворому не менше, а може, і більше, ніж лікарські препарати. Недаремно в недалекому минулому медичних сестер називали «сестрами милосердя»: це відображало не лише професійну, але і моральну сторону їх роботи.

Ніна Михайлівна Стрельнік з дитинства не уявляла для себе іншої професії, хотіла бути схожою на маму Галину Костянтинівну Стрельнік, яка понад 40 років свого життя присвятила лікуванню людей. Маминою стежкою пішла й друга донька - Вікторія, яка трудиться медичною сестрою «швидкої медичної допомоги» в м. Харків.

Цінним багаторічним досвідом роботи Ніна Михайлівна ділиться зі своїм сином В’ячеславом Кириченком - завідуючим Вищесолоненським ФАПом. 

На території Вищесолоненської сільської ради проживає 710 чоловік, і серед цих людей, мабуть, немає жодної, яка б не зверталася за допомогою до Ніни Михайлівни або до її сина В’ячеслава. «Відповідальні, чуйні, компетентні, доброзичливі», - так про них говорять мешканці сільської ради.

У Вищесолоненському ФАПі тепло, чисто, затишно. Вищесолоненський сільський  голова Лідія Кириченко подбала про те, щоб і працівники, і відвідувачі ФАПу почувалися комфортно - в цьому році  його обладнали в сільській раді. Всі задоволені, й на опаленні зекономили.  І в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Нижче Солоне, і у Вищесолоненському ФАПі можна придбати лікарські препарати - тут є аптечні пункти.

Кожного дня йдуть жителі сіл до Ніни Михайлівни і до В’ячеслава - хтось на процедури, хтось за ліками, а хтось - просто за порадою. Їхні турботливі руки, добрі серця, щирі посмішки хворим допомагають вгамувати біль, а здоровим  дарують гарний настрій на весь день.

Тетяна ГУНЬКО.