Общество

Анатолій Криворучко – кавалер ордена «Патріот Вітчизни»

Анатолій Криворучко – кавалер ордена «Патріот Вітчизни»

krivor23 лютого в м. Харків відбулася п`ята церемонія нагородження видатних людей Харківщини орденом «Патріот Вітчизни». Відзначення кращих діячів у галузі політики, медицини, науки, сільського господарства, юриспруденції та багатьох інших відбувається щороку за ініціативи громадської організації «Інститут соціально-політичних ініціатив».  За задумом автора проекту, голови громадської орга-нізації Надії Гончарової, до нагородження представляються громадяни, які зробили значний внесок для розвитку своєї країни, займаються патріотичним вихованням молоді, дбають про позитивний імідж України.    За роки діяльності цієї організації кавалерами ордена «Патріот Вітчизни» стали 31 чоловік. Серед них – губернатор Харківської області Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, народний артист України Олег Дзюба, народна артистка України Ольга Сумська.

Цього року на церемонії нагородження, крім ордена,  вперше вручали медалі – за високі досягнення в медицині лікарів нагороджували медаллю «Пантелеймона Цілителя», за плідну багаторічну працю на педагогічній ниві – медаллю «А.С. Макаренка», кращим юристам - «Почесний Юрист України».  Почесна місія нагородження випала  Анатолію Криворучку, який є членом оргкомітету ГО «Інститут соціально-політичних ініціатив». Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Василь Хома, приймаючи нагороду з рук Анатолія Тихоновича, зазначив: «Вже вдруге мене нагороджує Герой, вперше   нагороду за службу в Афганістані мені вручив командир дивізії, Герой Радянського Союзу. І мені дуже приємно, що другу свою високу нагороду  отримую з рук Героя України». 

 Для Анатолія Криворучка цей день став па-м`ятним не тільки тому, що він нагороджував кращих харків`ян і жителів області, а й тому, що його теж нагороджували - вручали орден «Патріот Вітчизни». Керівник агрофірми СТОВ «Новий шлях» Олексій Гомон представив кандидатуру Анатолія Тихоновича і виступив з розповіддю про його життєвий шлях.

«Для мене висока честь  вручати орден «Патріот Вітчизни» Герою України Анатолію Тихоновичу Криворучку», - зазначила віце-мер м. Харків Світлана Горбунова- Рубан. Анатолій Тихонович подякував за високу нагороду й  пообіцяв, що й надалі намагатиметься бути взірцем патріотизму, жити й працювати на користь державі та її громадянам.

Розділити радість зі своїм дідусем приїхав на церемонію нагородження онук Анатолія Тихоновича Криворучка  Анатолій Вразовський. Він з гордістю дивився на дідуся і з ціка-вістю розглядав вручений йому орден. Хто знає, можливо, через кілька років і на його грудях сяятиме така нагорода, адже йому є з кого брати приклад…

Тетяна ГУНЬКО.