Общество

Зимові змагання любителів рибалки

Зимові  змагання  любителів  рибалки

rubalka1Багато риболовів з нетерпінням чекають зиму, щоб вийти на лід і насолодитись зимовими видами рибалки та красою засніженої, ніби в казці, природи. Адже зимова рибалка- це і великі улови, і азарт ,і яскраві враження.

rubalka2Субота 15 лютого була справжнім святом для любителів зимової рибалки, які чекали цього дня з великим нетерпінням. На території Борівської держрибінспекції пройшли змагання з підлідної рибалки, організовані під патронатом Президента Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги», народного депутата України, Героя України Віктора Остапчука, за ініціативи депутата Харківської обласної ради Сергія Федченка, голови ФГ «Кириченко М» Миколи Кириченка та голови ФГ «Кириченко С» Сергія Кириченка.

До учасників з привітаннями та побажаннями удачі, приємного відпочинку, добрих уловів та перемог виступили голова Борівської райдержадміністрації Микола Кравцов, голова районної ради Євген Жук, помічник-консультант Віктора Остапчука В’ячеслав Сердюк, голова ФГ «Кириченко М» Микола Кириченко та депутат обласної ради Сергій Федченко, який, до речі, виступив з ініціативою традиційно в першу суботу лютого кожного року відзначати День зимової підлідної рибалки на території Борівського району.

Метою змагань були розвиток риболовного спорту на Борівщині, виявлення кращих рибаків-спортсменів, а також спілкування, приємний відпочинок, пропаганда здорового способу життя.

Після ранкової реєстрації, оголошення умов конкурсу та оцінювання розпочалися самі змагання, які тривали дві години. В особистих змаганнях брали участь всі бажаючі, незалежно від віку, статі та місця проживання.

rubalka3Під час змагання цікаво було спостерігати за майстерністю поводження із зимовою вудочкою тих учасників, для яких рибна ловля – хобі. Принаймні, багато чому можна повчитися у Костянтина Мустафаєва, який добре володіє різними методами риболовлі і вже має вагомі перемоги.

Швидко збігли дві години, які були відведені на змагання. По закінченню часу судді на чолі з Віталієм Івановичем Піхотіним взялися за фіксування рибальських досягнень: довгоочікуване зважування уловів, підрахунки результатів та підведення підсумків.

Переможці були нагороджені у наступних номінаціях: наймолодший та найстарший учасник змагань, найперша зловлена риба, найбільший улов за вагою, за кількістю штук, за розміром та за «волю до перемоги». Переможці отримали цінні подарунки, необхідні для зимової рибалки, грамоти і медалі завдяки спонсорській допомозі Президента Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги», народного депутата України, Героя України Віктора Остапчука, депутата Харківської обласної ради Сергія Федченка, голови ФГ «Кириченко М» Миколи Кириченка та голови ФГ «Кириченко С» Сергія Кириченка. А головний приз змагань - тисяча гривень від голови Борівської райдержадміністрації Миколи Кравцова за першу зловлену рибу дістався Максиму Богуславському.

rubalka4Після офіційної частини та нагороджень відбулося спілкування учасників змагань з їх організаторами. Рибалки-аматори ще довго за зимовим столом біля берега водосховища обговорювали проведення свята,розповідали різні цікаві історії, що трапилися з ними під час рибалки, насолоджувалися смачною юшкою, чаєм і приємним відпочинком.

Учасники та організатори змагань з гарним настроєм , весело та з задоволенням спілкувалися в чудовій компанії.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку відділу культури Борівської РДА за надану допомогу у проведенні свята.

Наталія Василенко.