Ваше здоровье

СТИХІЙНУ ТОРГІВЛЮ ЗАБОРОНЕНО

СТИХІЙНУ ТОРГІВЛЮ  ЗАБОРОНЕНО

 Відбулося засідання виконкому Борівської  селищної  ради, яке провів його голова Олександр Тертишний. На порядок денний винесено питання про стан  торгівлі продовольчими товарами в центрі селища Борова та про епідеміологічну ситуацію, пов“язану з  випадками африканської чуми у сусідній Луганській області.

В ньому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної комісії з надзвичайних ситуацій Володимир Могильов, начальник управління ветеринарної медицини в Борівському районі Олександр Пахомов, спеціаліст санітарної служби  Юрій Гордійченко, старший дільничний Борівського  УМВСУ у Харківській області Вадим Рівчак.

 Олександр Пахомов, виступаючи перед присутніми, розповів про небезпеку, яку таїть  в собі це захворювання. Конкретно про все читайте  в статті  «Африканська чума свиней на нашому порозі», надрукованій на цій сторінці.

   Також Олександр  Юрійович з тривогою  говорив про несанкціоновану торгівлю продуктами, яка здійснюється в центрі селища. Вніс пропозицію  заборонити стихійну торгівлю і запропонувати для цього місця на  торгівельному майданчику по вул. Привокзальній.

Юрій Гордійченко  у своєму виступі наголосив на порушеннях елементарних санітарні вимог. М“ясні, ковбасні  вироби повинні продаватися лише в закритих приміщеннях: магазинах, павільйонах, контейнерах.

Своїми думками, щодо стихійної торгівлі в центрі селища поділилися  Володимир Могильов, Олександр Тертишний, члени виконкому.

  Керуючись нормами законодавства, з метою запобігання інфекційних захворювань та в зв“язку з епізоотичною   ситуацією, що склалася  в сусідній Луганській області, пов“язаною з випадками африканської чуми, виконком Борівської селищної ради прийняв рішення заборонити стихійну торгівлю в центрі Борової.

 З підприємцями,  реалізаторами проведеться необхідна роз“яснювальна робота. Всім буде запропоновано місця торгівлі або в приміщенні критого ринку, або на майданчику по вул. Привокзальній.    При цьому  не допускатимуться випадки торгівлі м“ясними продуктами на відкритому повітрі.  За дане рішення члени виконкому проголосували одноголосно.

  Любов МУХІНА.