Спорт

Регіональний турнір з міні-футболу

fyt15 лютого за підтримки народного депутата України    В.М.Остапчука в рамках реалізації проекту «Творча Слобожанщина» Громадської спілки «Со-ціальний рух поваги», з метою популяризації ігрових видів спорту, організації фізкультурно-оздорорвчої та виховної роботи у загальноосвітніх закладах району, підвищення масовості дитячо-юнацького спорту в районі та зміцнення здоров’я дітей та підлітків пройшов І тур регіонального турніру з міні-футболу серед юнаків 7-11 класів  загальноосвітніх шкіл району .

Змагання серед юнаків проходили в спортивному залі Борівського фізкультурно-оздоровчого комплексу «Спорт для всіх». У них взяли участь 10 команд загальноосвітніх шкіл району. За жеребкуванням команди були  розподілені на три підгрупи в яких змагання проходили за коловою системою. Переможці в підгрупах у фіналі боролися за звання найкращого.

Лідером змагань відразу проявила  себе команда Борівської ЗОШ №1 «Атлет»(вчитель ф/к Мизюк В.А), яка у фінальних змаганнях перемогла команду Ізюмської ЗОШ з рахунком 10:2 та впевнено здобула перемогу над командою Першотравневої ЗОШ 3:1 і  зайняла – І місце. Команда Першотравневої ЗОШ (вчитель ф/к Лукомський С.П.) перемогла Ізюмську ЗОШ з рахунком 3:1 та посіла –ІІ місце. ІІІ-місце зайняла команда Ізюмської ЗОШ (вчитель ф/к Мизюк П.А).

У цих змаганнях взяли  участь 91 юнак. Команди-переможці були нагороджені Почесними грамотами від народного депутата України Віктора Остапчука та цінними подарунками –  м’ячами для гри у футзал.

Кращим гравцем турніру  був визнаний- Гунько Дмитро, найкращим воротарем- Карганов Владислав, кращим бомбардиром – Танчук Олег, всі учні Борівської ЗОШ №1.

Організацію та суддівство змагань забезпечив тренерсько-викладацький склад Борівської дитячо-юнацької спортивної школи. Участники турніру та їх керівники  дякують заступнику голови Борівської РДА Суховій Ользі Миколаївні за допомогу в проведенні змагань.

28 лютого 2014 року збірна команда Борівського району  буде захищати честь нашого району в ІІ етапі фінальних змагань регіонального турніру серед команд 177 теріторіального виборчого округу: Ізюмського, Куп’янського, Шевченківського , Борівського районів та м.Куп’янськ і м.Ізюм, які пройдуть на спортивній  базі Борівського ФОКу «Спорт для всіх».Початок змагань о 10.00. Бажаємо успіхів нашій збірній команді у цих змаганнях!

Юрій ГАМОРА.Головний суддя змагань.

Василь МИЗЮК.Заступник головного судді.

На виконання Указу Президента України № 532/2013 «Про Стратегію розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року» та згідно річного плану проведення спортивно-масових заходів Борівської дитячо-юнацької спортивної школи на 2013-2014 навчальний рік 15 лютого 2014 року на спортивній базі Борівської ЗОШ №1 пройшли районні змагання  з міні-футболу серед команд дівчат 7-11 класів вихованців Борівської ДЮСШ присвячені 71 річниці визволення Бо-рівщини від німецько-фашистських загарбників.

В змаханнях взяли участь 7 команд: Борівська ЗОШ №1, Піско-Радьківська ЗОШ, Ізюмська ЗОШ, Шийківська ЗОШ, Вище-Солоненська ЗОШ,Першотравнева ЗОШ та Чернещанський НВК. Команди були розділені на дві підгрупи, в яких змагання проходили між собою за «коловою» системою, завдяки чому всі дівчата мали змогу максимально виявити свої здібності і в спортивній боротьбі вибороти перемогу.

В загальному заліку І місце посіла команда Ізюмської ЗОШ (тренер-викладач  Мизюк П.А.), ІІ місце зайняла команда Першотравневої  ЗОШ (тренер-викладач Лукомський С.П.), ІІІ місце – команда  Шийківської  ЗОШ (вчитель фізичної культури Присухін С.В.). У цих змаганнях взяли участь 62 дівчинки. Команди – переможці були нагороджені дипломами  Борівської ДЮСШ .

Кращим гравцем тур-ніру серед дівчат була визнана Захар’їна Анастасія (Ізюмська ЗОШ), кращим воротарем -  Лисенко Олена (Першотравнева  ЗОШ), кращим бомбардиром – Степаненко Христина (Шийківська ЗОШ).