Официально

Оголошення (березень 2012 р.)

Оголошення

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152, наказу № 29 від 15.02.2012 року Нацдержслужби в Україні та  з метою сприяння органам державної влади в організації та проведенні щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Борівська районна державна адміністрація повідомляє, що в березні 2012 року проводиться перший тур  щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

 

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів в номінаціях:

"Кращий керівник"  та   "Кращий спеціаліст''.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади IV - VII категорій і мають стаж державної служби:

для номінації "Кращий керівник" - загальний стаж державної служби не менш як п'ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;

для номінації "Кращий спеціаліст" - загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

 Конкурс проводиться у три тури:

перший тур - березень – квітень,

другий тур - травень – червень,

третій тур - вересень - жовтень.

Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають документи до Оргкомітету з проведення першого туру Конкурсу в термін з 1 по 10 березня 2012 року:

заяву про участь у Конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення заявника із Порядком проведення Конкурсу,

копію особової справи державного службовця за формою П-2ДС;

подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового коллективу бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

За більш детальною інформацією звертатися до Борівської державної адміністрації за адресою: смт.Борова вул. Леніна 1 за тел. 61176, 61661.

Г.Л. Логвіненко.

Керівник апарату райдержадміністрації.