Общество

Ми живемо, щоб пам’ятати

Ми живемо, щоб пам’ятати

piskuДо 71 річниці визволення Борівщини від фашистських  загарбників та Дня Захисника Вітчизни                           було проведено низку масових заходів під загальною назвою «Ми живемо, щоб пам’ятати».

  У нашій сільській раді залишилося не так багато учасників бойових дій, це Андріанов В.О., Бурлачка В.І., Гончаров І.С.,  Домбровський О.К., Колісник І.Т., Лень А.М., Лінкін В.Ю., Лінкіна Л.П.,Стрілець І.Ф., Тертишний П.П., Ячмінь М.Н. 

Працівниками сільської бібліотеки та фахівцем з со-ціальної роботи Фесенко С.Г. було проведено годину-реквієм «Визволення Борівщини». Учні 2 класу підготували фото-матеріали з теплими словами про своїх дідусів та бабусь.

У приміщенні Піско-Радьківської ЗОШ відбувся святковий концерт, який було розпочато записом голосу Левітана (оголошення про початок війни). Моторошні слова не залишили присутніх байдужими, вони ніби перенесли їх у ті далекі доленосні часи. Атмосферу цієї події також було доповнено записами пісень «Священная война» та «Журавлі». Народний фольклорний колектив «Українські вечорниці» виконав серію пісень про материнську любов.  Урочисто, з почуттям, діти розповідали про тяжку долю українського народу в період війни, читали вірші співали пісень. Ведучі згадали імена та подвиги героїв Борівщини, це лікар-патріот Головіна С.О.., герої Радянського Союзу: Шутько Є.Й., Запорожченко Г.А., Колесник В.С., Сентюрін В,І., Біжко В.Є.

Пам’ять про тих, хто ввійшов у безсмертя, хто загинув на фронтах та був замордований страшною війною,було вшановано хвилиною мовчання.

На святі були присутні люди, котрі мають статус «Діти війни», це Носата Г.К., Піроженко Г.Є., Вербицька К.С., Гончарова Р.Ф., Колісник В.П., Котлярова Г.С., Масич Т.Є.

 Вдячні їм за мужність за зусилля волі, за нелегкий бойовий шлях, за мирне небо над нашими головами. Низький Вам уклін.

О.В.Пирог. Завідуюча Піско-Радьківською с/бібліотекою